Головна » Фільм «Дикий робот»: Чому перенесли прем’єру фільму?

Фільм «Дикий робот»: Чому перенесли прем’єру фільму?

Фільм «Дикий робот» (Фото: google)
Фільм «Дикий робот» (Фото: google)

Компанія DreamWorks Animation оголосила про перенесення прем’єри свого довгоочікуваного анімаційного фільму «Дикий робот» на 27 вересня цього року.

Таке рішення компанія прийняла для того, щоб уникнути прямої конкуренції з іншим великим анімаційним проектом, а саме «Трансформери: Один», вихід якого запланований на 20 вересня. Раніше мультфільми були заплановані на одну дату.

Незважаючи на невелику затримку, шанувальники анімації з нетерпінням чекають дебюту Wild Robot, який обіцяє стати унікальним і захоплюючим проектом.

Фільм «Дикий робот»: Сюжет

Фільм екранізує однойменний бестселер Пітера Брауна. У центрі історії робот, який зазнав корабельної аварії на безлюдному острові, тому йому доведеться «вижити».

Офіційний трейлер

У рамках пригоди головний герой знайомиться з місцевою флорою та фауною. Книга отримала два сиквели – «Врятувати дикого робота» та «Захищаючи дикого робота» – і отримала безліч нагород.

Фільм «Дикий робот» обіцяє стати по-справжньому захоплюючим досвідом для глядачів будь-якого віку. Цей новий проект від DreamWorks Animation не тільки вразить своєю барвистою та захоплюючою анімацією, а й запропонує захоплюючу подорож у світ пригод та дружби.

Одним із ключових аспектів Wild Robot є його натхнення класичними шедеврами Діснея та роботами Хаяо Міядзакі. Аніматори постаралися відтворити ту саму магію, яка приваблювала глядачів до мультиплікаційних фільмів у минулому, додавши свій неповторний штрих.

Раніше вважалося, що студія Dreamworks планує випустити довгоочікуваний «Шрек 5» восени, однак, судячи з усього, довгоочікуваний мультфільм вийде не раніше 2026 року, хоча раніше була інформація про вихід у 2025 році.

Прокрутити вгору