Головна » Кіану Рівз у новому проекті: погляд на соціальну сатиру «Система розваг не працює

Кіану Рівз у новому проекті: погляд на соціальну сатиру «Система розваг не працює

Кіану Рівз у новому проекті (Фото: google)
Кіану Рівз у новому проекті (Фото: google)

За інформацією від Variety, Кіану Рівз приєднається до акторського складу нової соціальної сатири відомого шведського режисера Рубена Естлунда. Режисер, який двічі отримав каннську “Золоту пальмову гілку” за свої фільми “Квадрат” і “Трикутник смутку”, зніматиме стрічку “Система розваг не працює”.

Читайте також: Джон Вік повернувся в першому трейлері фільму “Балерина” з Аною де Армес

Фільм, який раніше був анонсований під назвою “Система розваг не працює” (The Entertainment System is Down), обіцяє бути захоплюючою камерною історією.

Сюжет:

Дія стрічки розгорнеться на борту пасажирського літака практично в реальному часі. Сюжет закрутиться навколо того, як пасажири намагаються знайти спосіб як розважити себе під час польоту, адже система розваг на літаку виявиться непрацездатною. Про це можна здогадатися з назви фільму.

Сам режисер Рубен Естлунд виразив надію, що на прем’єрі фільму в Каннах зал буде переповнений глядачами. Він також сподівається, що це стане найбільшою кількістю глядачів, яка коли-небудь вийшла на покази в історії цього фестивалю.

Кіану Рівз у новому проекті:

Незважаючи на захоплюючу анонсовану інформацію, залишається загадкою, яку роль у фільмі зіграє сам Кіану Рівз. Інформація про його персонажа поки не уточнюється.

Прокрутити вгору