Головна » Фільм “Говард-качка” від Marvel Studios: Чи вийде ремейк у 2025 році?

Фільм “Говард-качка” від Marvel Studios: Чи вийде ремейк у 2025 році?

Фільм "Говард-качка" від Marvel Studios (Фото: google)
Фільм “Говард-качка” від Marvel Studios (Фото: google)

У 1986 році глядачі познайомилися з одним з менш відомих персонажів Marvel: качкою Говардом.

Єдина проблема, це те, як проходило це знайомство. Режисер Віллард Хейк, «Говард-качка» багато хто вважає одним із найгірших фільмів, коли-небудь створених.

З тих пір Говард залишається в тіні, з’являючись в епізодичних ролях і камео в MCU, де його озвучує улюбленець фанатів Сет Грін.

Читайте також: Рейтинг найдорожчих акторів 2023 року за підсумками Forbes

Новий фільм “Говард-качка”?

Фільми альтернативної реальності

Постер і синопсис рімейку MCU «Говард-качка» (з Сетом Гріном як голосом персонажа) стали вірусними на Facebook.

Насправді фільм пахне брехнею: і опис сюжету, і постер повністю фейкові, а останній створений – за допомогою штучного інтелекту.

Повний, фейковий синопсис можна побачити нижче:

Marvel Studios повертає качку Говарда на великий екран для власного сольного фільму! Сет Грін озвучить маленьку дотепність, а фільм вийде в прокат 01.04.25!

Сфабриковані кінопроєкти, створені штучним інтелектом, — це те, на чому зараз спеціалізуються численні популярні сторінки у Facebook.

Так що ні, новий фільм про Говарда-качку не вийде в кінотеатрах наступного року, і на даний момент він нічого не розробляється.

Однак екранне майбутнє качки Говарда не закінчилося: швидше за все, він продовжить з’являтися в MCU крапля за краплею (як, наприклад, в анімаційному хіті «А що, якщо…?»).

Однак ще у 2017 році творець «Вартових Галактики» Джеймс Ганн спростував чутки (як Comicbook.com пише) про те, що він розробляє фільм про Говарда Дака, після того, як режисер використав персонажа у сцені після титрів перших «Вартових»:

Фільм «Говард-качка» наразі не розробляється. Є багато персонажів коміксів, яких я люблю, але я не буду знімати фільми про них усіх.

Лія Томпсон, яка зіграла головну жіночу роль в оригінальному фільмі “Говард-качка” 86-го року, раніше запропонувала Marvel Studios ремейк, який вона також хотіла зрежисувати, повідомляє The Hollywood Reporter. Однак, за словами Томпсона, Marvel це не цікавило:

Ми з Чіпом працювали разом і придумали чудову презентацію. Marvel сподобався пітч, але у них різні плани на різних персонажів. Я все ще думаю, що можу зробити дуже хорошу роботу, тому що я відчуваю, що я людина, яка дійсно розуміє фанатів, як фільм, так і мультфільм.

Де може з’явитися качка Говард у MCU?

На даний момент качка Говард з’явився в п’яти проектах MCU. Він потягував коктейлі з Колекціонером у «Вартових Галактики», тусувався з Руйнівниками на Контраксії у «Вартових Галактики». Частина 2» і зіграв у покер з мешканцями Облівіону в «Вартових Галактики. Частина 3».

Він навіть вийшов з порталу під час Битви за Землю у фільмі «Месники: Завершення» зі зброєю в руках і готовим до бою, хоча під час самого кульмінаційного зіткнення його не бачили. Крім того, Говард з’явився в мультсеріалі «Що, якщо…?».

Але де Говард може з’явитися далі?

Враховуючи, що персонаж є улюбленим у Джеймса Ганна (саме тому він з’являється у всіх фільмах «Вартових»), а також беручи до уваги, що Ганн більше не працює на Marvel Studios, здається ймовірним, що майбутні появи качки Говарда можуть бути все рідшими і рідшими.

Але Говард явно охопив багато місць у MCU, і кожна його поява була більш-менш несподіваною. Тож, можливо, Marvel Studios вважатиме за потрібне додати цього птаха до ставка MCU ширше.

Прокрутити вгору