Головна » Фільм “Матеріалісти” – Нова стрічка з Педро Паскалем і Дакотою Джонсон

Фільм “Матеріалісти” – Нова стрічка з Педро Паскалем і Дакотою Джонсон

Фільм "Матеріалісти" - Нова стрічка з Педро Паскалем і Дакотою Джонсон (Фото: google)
Фільм “Матеріалісти” – Нова стрічка з Педро Паскалем і Дакотою Джонсон (Фото: google)

На вулицях Нью-Йорка нещодавно помітили двох світових зірок – Педро Паскаля і Дакоту Джонсон. А їх зустріч не була простою випадковістю – це були зйомки для нового фільму під назвою “Матеріалісти”. Режисеркою цієї нової кінострічки є номінантка на престижну кінопремію “Оскар”, Селін Сонґ.

Селін Сонґ – це талановита режисерка і сценаристка, відома своєю вражаючою роботою в кіноіндустрії. Вона отримала визнання за свої роботи як у категорії короткометражних фільмів, так і в повнометражному кіно.

Одним із її найбільш відомих творінь є фільм “Портрет дівчини у вогні” (Portrait of a Lady on Fire), який вона написала та виконала роль режисера. Цей фільм отримав безліч нагород і номінацій, включаючи “Золотий лев” на Венеційському кінофестивалі.

Читайте також: Дата виходу 2-го сезону The Last of Us була оголошена інсайдером

Деталі сюжету фільму поки тримаються в суворій таємниці, але за повідомленнями інсайдерів, він обіцяє бути захопливим. За передбаченнями, це історія про “професійну сваху, яка зв’язується з багатієм, але все ще кохає актора-офіціанта, якого вона колись залишила”.

Вже зараз у мережі почали активно обговорювати цей фільм, називаючи Педро Паскаля новим “містером Ґреєм”. Це не дивно, адже відомий актор завжди вражав глядачів своїм харизматичним виглядом та талантом. А Дакота Джонсон, що відома своєю роллю у фільмі “50 відтінків сірого”, обіцяє принести у фільм “Матеріалісти” свою неперевершену гру та чарівний образ.

Очікується, що прем’єра цього фільму стане справжнім святом для прихильників кіно. Спостерігайте за новинами, адже фільм “Матеріалісти” обіцяє бути одним із найяскравіших кіноподій року.

Прокрутити вгору