Головна » Фільм “Нікчемний я 4” скоро буде доступний для перегляду онлайн

Фільм “Нікчемний я 4” скоро буде доступний для перегляду онлайн

Фільм "Нікчемний я 4" скоро буде доступний для перегляду онлайн (Фото: google)
Фільм “Нікчемний я 4” скоро буде доступний для перегляду онлайн (Фото: google)

Фільм «Нікчемний я 4» від Illumination Studios пробився до кінотеатрів по всьому світу, тому деякі глядачі вже задаються питанням, коли мультфільм можна подивитися вдома.

Читайте також: Відгуки про мультфільм “Нікчемний я 4”

Нещодавно Universal Pictures випускає свої анімаційні проєкти на онлайн-платформах через місяць після прем’єри. У випадку з новим Нікчемним Я історія повторилася, оскільки згідно з порталом DVD Release Dates, цифровий реліз відбудеться 6 серпня 2024 року.

Спочатку картина буде доступна лише для цифрової покупки або оренди на пару днів. Пізніше мультфільм стане доступним за передплатою без додаткових витрат.

Варто зазначити, що в деяких країнах анімаційний фільм стартував у кінотеатрах 21 червня, тому має досить тривале перебування в кінотеатрах.

Про що фільм «Нікчемний я 4»?

Грю та Люсі, а також їхні дівчата – Марго, Едіт та Агнес – вітають нового члена сім’ї Грю, Грю-молодшого. У головного героя не найкращі стосунки з сином, а також сім’я стикається з новим ворогом в особі Максима Ле Малля та його фатальної подруги Валентини. Сім’я змушена тікати і залягти на дно в маленькому містечку.

Картина була неоднозначно сприйнята критиками, які лаяли відсутністю унікальних ідей і перевантаженістю сюжетних ліній. Тим не менш, мультфільм вже непогано збирається в прокаті, тому «Нікчемний я 5» обов’язково побачить світ.

Прокрутка до верху