Головна » Фільм жахів “Носферату”: Focus Features представила перший трейлер стрічки Роберта Еґґерса

Фільм жахів “Носферату”: Focus Features представила перший трейлер стрічки Роберта Еґґерса

Фільм жахів "Носферату" (Фото: google)
Фільм жахів “Носферату” (Фото: google)

Focus Features презентувала перший трейлер нового фільму жахів “Носферату” від відомого режисера Роберта Еґґерса. Він раніше працював над такими відомими фільмами як “Відьма”, “Маяк” та “Варяг”. За інформацією, наданою прес-службою B&H Film Distribution, цей фільм з’явиться в українському прокаті з 2 січня 2025 року.

Читайте також: Огляд фільму «У глибинах Сени» на Netflix: Рецензія та деталі фільму

Оригінальна Версія та Ремейк

Новий фільм Еґґерса є ремейком класичного німого фільму жахів “Носферату. Симфонія жаху”, знятого у 1922 році німецьким режисером Фрідріхом Вільгельмом Мурнау. Оригінальна картина заснована на романі Брема Стокера “Дракула” (1897). Втім, через відсутність дозволу від родини письменника, у фільмі були змінені імена персонажів та деякі сюжетні лінії.

Фільм жахів “Носферату”: Трейлер

Акторський Склад Нового “Носферату”

У новій екранізації роль графа Орлока виконує шведський актор Білл Скашгорд, відомий за фільмами “Воно”, “Диявол завжди тут”, “Варвар” та “Джон Вік 4”. Роль Томаса Гаттера дісталася Ніколасу Голту (“Меню”, “Люди Ікс”, “Скажений Макс”), а Еллен Гаттер зіграла Лілі-Роуз Депп (“Король”, “Покоління Вояджер”, серіал “Ідол”).

Також у фільмі зіграли такі відомі актори як Аарон Тейлор-Джонсон (“Пипець”, “Месники: Ера Альтрона”, “Швидкісний поїзд”), Емма Коррін (серіал “Корона”, фільм “Коханець леді Чаттерлей”), Віллем Дефо (“Маяк”, “Антихрист”, “Людина-павук”) та інші.

Роберт Еґґерс: Кар’єра та Найвідоміші Фільми

Американський режисер Роберт Еґґерс, якому зараз 40 років, здебільшого працює у жанрі хорор, проте його фільми вирізняються оригінальним баченням та унікальним стилем. Розпочавши кар’єру в 2007 році з короткометражного фільму “Гензель і Гретель”, він здобув широку популярність завдяки своєму повнометражному дебюту “Відьма” (2015), у якому головну роль виконала юна Аня Тейлор-Джой. Цей фільм став проривом як для режисера, так і для акторки, відкривши їм двері до великого кіно.

У 2019 році Еґґерс представив свій другий фільм — камерний психологічний фентезі-хорор “Маяк” з Віллемом Дефо та Робертом Паттінсоном. Ця картина отримала високу оцінку критиків та глядачів за свою атмосферу та акторську гру.

Наступним значним проєктом Еґґерса стала історична драма з елементами фільму жахів “Варяг” (2022), де зіграли Александр Скашгорд, Аня Тейлор-Джой, Ніколь Кідман, Віллем Дефо та Ітан Гоук. Цей фільм продемонстрував вміння режисера поєднувати історичну достовірність з напруженою атмосферою та глибокими персонажами.

Таким чином, новий “Носферату” обіцяє бути не лише страшним, але й візуально вражаючим та атмосферним фільмом, який стане ще одним значним досягненням у кар’єрі Роберта Еґґерса.

Прокрутка до верху