Головна » Дія “Фантастичної четвірки” відбувається в іншому всесвіті – Кевін Файгі розкрив подробиці

Дія “Фантастичної четвірки” відбувається в іншому всесвіті – Кевін Файгі розкрив подробиці

Дія "Фантастичної четвірки" відбувається в іншому всесвіті (Фото: google)
Дія “Фантастичної четвірки” відбувається в іншому всесвіті (Фото: google)

Нещодавно глава Marvel Studios Кевін Файгі поділився довгоочікуваною новиною щодо майбутнього фільму “Фантастична четвірка“.

В інтерв’ю офіційному подкасту студії він підтвердив, що дія “Фантастичної четвірки” відбуватимуться у 60-х роках, але в альтернативному всесвіті. Це підтверджує минулі чутки від інсайдерів.

Читайте також: Фантастична четвірка 2025: усі актори та персонажі, які з’являться у фільмі (за чутками та підтверджено)

Рішення перенести фільм у 60-ті роки дозволяє творцям відтворити неповторну атмосферу тієї епохи, яка стане вагомим елементом візуального та оповідного стилю. Це також допоможе привнести свіжий і оригінальний погляд на історію Фантастичної четвірки.

Крім того, використання альтернативного всесвіту дає можливість досліджувати нові сюжетні лінії та взаємодії з іншими героями Marvel, які раніше були неможливі в рамках основного всесвіту MCU. Цей хід також дозволяє уникнути протиріч з уже існуючими фільмами та серіалами, зберігаючи цілісність та логіку всесвіту Marvel.

Кевін Файгі також розповів, що зйомки Фантастичної четвірки” розпочнуться 29 липня. Знімальний процес проходитиме у трьох різних містах: Лондоні, Монреалі та Дубліні. Ці локації були обрані не випадково – кожна з них має унікальні архітектурні та природні особливості, які допоможуть створити потрібну атмосферу для фільму.

Шанувальники Marvel, ймовірно, отримають краще уявлення про плани Marvel Studios, коли фільм «Дедпул і Росомаха» вийде в кінотеатрах у липні 2024 року.

Світова прем’єра «Фантастичної четвірки» відбудеться 25 липня 2025 року.

Прокрутка до верху