Головна » Перезавантаження Гаррі Поттера з новими зірками отримало оновлення

Перезавантаження Гаррі Поттера з новими зірками отримало оновлення

Перезавантаження Гаррі Поттера (Фото: google)
Перезавантаження Гаррі Поттера (Фото: google)

Тепер офіційно: Сортувальний капелюх Гоґвортсу відсортував серіал про Гаррі Поттера в HBO House.

Читайте також: Деніел Редкліфф прокоментував свою появу в серіалі про Гаррі Поттера з новим акторським складом

Хоча серіал про Гаррі Поттера з новим акторським складом був анонсований у квітні 2023 року як розвиток потокового сервісу Max, глава HBO Кейсі Блойс підтвердив, що перезапуск серії книг Дж. Роулінг вийде під банером HBO (не Max Original). Телешоу доповнює лінійку оригінальних проектів HBO, до якої входять The Last of Us (екранізація The Last of Us), «Дім дракона» (спін-офф «Гри престолів»), «Ласкаво просимо до Деррі» (приквел до фільмів «Воно») та «Ліхтарі» від DC Studios.

Блойс підтвердив цю новину виданню Variety. Він розповів виданню, що, починаючи з 2025 року, проекти під брендом HBO транслюватимуться як у кабельній мережі, так і на стрімінговому сервісі Max.

Ми відчували, що нам потрібно провести межу між шоу HBO та шоу Max. Принаймні це дає нам чіткий шлях. Але коли ми почали створювати ці шоу, ми використовували ті ж методи, той же тип мислення, який ми використовували багато разів з шоу HBO.

В результаті ми отримали шоу такого розмаху і масштабу, яке виглядає чудово, а також чудові історії і таланти, з якими ми працювали. Ідея розмежування стала здаватися непотрібною. Мовляв, навіщо ми це робимо? Давайте просто назвемо їх такими, якими вони є: шоу HBO.

Також стало відомо, що шоураннерами та провідними режисерами проєкту виступлять Франческа Гардінер та Марк Майлод. Обидва працювали над серіалом «Нащадки».

Реліз “Гаррі Поттера” запланований на 2026 рік. Знімальний процес розпочнеться у 2025 році.

Прокрутка до верху