Головна » Ремейки Assassin’s Creed підтверджені: в очікуванні оновленого чорного прапора

Ремейки Assassin’s Creed підтверджені: в очікуванні оновленого чорного прапора

Ремейки Assassin's Creed підтверджені (Фото: google)
Ремейки Assassin’s Creed підтверджені (Фото: google)

На початку цього року почали поширюватися чутки про те, що видавець Ubisoft зараз працює над двома ремейками ігор Assassin’s Creed. Йшлося про те, що оновлена Assassin’s Creed 4: Black Flag є одним із таких ремейків. Але про інший проект нічого не відомо.

Читайте також: Вийшов трейлер DOOM: The Dark Ages – гра вийде на PS5

Хоча ми ще не знаємо нічого конкретного про проекти, нове інтерв’ю з генеральним директором Ubisoft Івом Гіймо підтвердило, що студія працює принаймні над одним рімейком. Ми не знаємо, яка гра знаходиться в розробці і коли очікувати її запуску, можливо, нам не доведеться довго чекати.

По-перше, гравці можуть бути в захваті від деяких рімейків, які дозволять нам повернутися до деяких ігор, які ми випустили в минулому, і модернізувати їх. Деякі з наших старих ігор Assassin’s Creed мають світи, які все ще надзвичайно цікаві та насичені.

Гіймо сказав, що команда планує випускати ігри Assassin’s Creed «регулярніше». Хоча Ubisoft все ще працює над більшими проектами, такими як Assassin’s Creed Hex. Проте рімейки допоможуть підтримувати зростання франшизи тими темпами, до яких вони прагнуть.

Варто зазначити, що перша Assassin’s Creed досі не оновлена, незважаючи на те, що вона вийшла у 2007 році на PlayStation 3 та Xbox 360. Ubisoft випустила кілька ремастерів, включаючи Assassin’s Creed: The Ezio Collection у 2016 році, до якої входять Assassin’s Creed 2Assassin’s Creed: Brotherhood та Assassin’s Creed Revelations.

Assassin’s Creed: Shadows вийде 18 листопада 2024 року для ПК, Mac, iPad, PS5 та Xbox Series X/S.

Прокрутка до верху