Головна » Зоряні війни: Аколіт 2 сезон: Тизер від шоураннера

Зоряні війни: Аколіт 2 сезон: Тизер від шоураннера

Зоряні війни: Аколіт 2 сезон (Фото: google)
Зоряні війни: Аколіт 2 сезон (Фото: google)

«Зоряні війни: Аколіт» представляє унікальний погляд на знаменитий всесвіт, розкриваючи епоху розквіту Республіки. Проект викликав суперечки серед фанатів, але продуктивність на Disney+ виявилася високою.

Читайте також: Хронологія «Зоряних війн» офіційно замінила «Епізод I: Прихована загроза» як початок

У нещодавньому інтерв’ю Entertainment Weekly творець шоу Леслі Хедленд розповіла, що в першому сезоні вона віддала пріоритет розповіді повної історії. З огляду на це, є можливості для розвитку персонажа в потенційних майбутніх сезонах.

Я пам’ятаю, як читав, що Вінс Гілліган, коли писав і зняв перший сезон «Пуститися берега», насправді не планував: «У нас буде ще сім сезонів, і це те, що станеться з Уолтером Уайтом». Він працював з підходом: «Це все, що ми маємо. Ми видовбуємо все одразу». Коли він почав, він сказав: «Гаразд, це те, що станеться через стільки сезонів, скільки ви захочете». Тому я застосував такий підхід. Я все показав у першому сезоні, бо хто знає, що буде? І тоді я б сказала, що є чотири-п’ять основних таємниць і сюжетних моментів, які потрібно розкрити в другому сезоні.

Я, напевно, вже знаю, що має статися з героями, щоб дійти до сюжетних точок другого, третього чи четвертого сезону. Тому я з нетерпінням чекаю на роботу над сиквелом, але зараз не працюю над ним. Але я думаю, що в останніх кількох епізодах достатньо подій, які ви хотіли б уточнити.

Дія «Зоряних війн: Аколіт» відбувається за сто років до «Зоряних війн: Прихована загроза». Шоу розповідає про розслідування таємничої серії злочинів, у яких майстер-джедай і колишній падаван стикаються з речами, які набагато темніші, ніж будь-хто з них міг собі уявити.

Нові епізоди «Зоряних війн: Аколіт» виходять на Disney+ по середах. Раніше ходили чутки про плани продовження серіалу.

Прокрутка до верху