Головна » Комедійний екшн “Каскадер”: Вийшов трейлер фільму з Раяном Ґослінгом

Комедійний екшн “Каскадер”: Вийшов трейлер фільму з Раяном Ґослінгом

Комедійний екшн "Каскадер" (Фото: google)
Комедійний екшн “Каскадер” (Фото: google)

Номінант на премію “Оскар”, Раян Ґослінґ, зіграє головну роль у новому фільмі від режисера Девіда Літча.

Читайте також: Світові ЗМІ про фільм “20 днів у Маріуполі”, який отримав Оскар

Комедійний екшн “Каскадер”: Сюжет та трейлер

У фільмі “Каскадер” ми знайомимося з головним героєм на ім’я Колт, відомим каскадером, який здатен на неймовірні трюки та ризикує своїм життям для створення захоплюючих кіносцен. Проте після нещасного випадку на зйомочному майданчику, який майже знищив його кар’єру, Колту доводиться повертатися до роботи, щоб знову стати на шлях успіху.

Зіткнувшись з різними викликами та перешкодами, Колту доводиться виконувати неймовірні трюки. Але цього разу він також потрапляє в серйозні пригоди поза кадром. Він вирішує прийняти завдання розшукати зниклу кінозірку, розгадати загадкову змову, а також врятувати кохання свого життя.

У цьому захоплюючому комедійному екшені Колту доведеться виявити все своє майстерство та винахідливість, щоб подолати всі труднощі, які стоять на його шляху. Чи зможе він відновити свою кар’єру, розкрити загадки та знову здобути кохання? Відповіді на ці питання ви знайдете у захоплюючій стрічці “Каскадер”.

Офіційний трейлер

“Каскадер” – це комедійний екшн від відомого режисера Девіда Літча, в якому головні ролі виконують Раян Ґослінґ, Емілі Блант і Аарон Тейлор-Джонсон. Фільм вийде у кінотеатрах 25 квітня.

Прокрутка до верху