Головна » Комедія “Тест на тещу”: Вийшов трейлер стрічки

Комедія “Тест на тещу”: Вийшов трейлер стрічки

Комедія "Тест на тещу" (Фото: google)
Комедія “Тест на тещу” (Фото: google)

З нетерпінням чекаємо на вихід французької комедії “Тест на тещу“, головною зіркою якої є відомий актор Крістіан Клав’є. Передбачається, що з 30 травня всі кінозали України будуть відкриті для глядачів, які прагнуть отримати дозу сміху та позитивних емоцій.

Читайте також: Фільм “Забери мене на Місяць”: Вийшов трейлер фільму зі Скарлетт Йоганссон і Ченнінґом Татумом

Ця комедія обіцяє стати справжнім хітом, адже вона розповідає про надзвичайно забавну сімейну ситуацію, пов’язану з походженням та родинними зв’язками, які навряд чи зможеш приховати від ДНК-тесту.

Комедія “Тест на тещу”: Коротко сюжет

Головні персонажі фільму – батьки нареченої, які не лише багаті, але й мають благородне походження, зі старовинними палацами, виноградниками та родоводом до сьомого коліна. Але коли їхня донька збирається вийти заміж за сина простого машинного продавця з провінції, вони відчувають, що зустріч з такими рідними може стати справжнім випробуванням.

Однак невідомий подарунок – ДНК-тест – змішує усі карти. Тепер всім стає відомо, хто є хто насправді. І, звичайно ж, в цій ситуації не обійдеться без купи гумору та несподіваних поворотів подій.

Офіційний трейлер

Окрім цієї захоплюючої історії, варто зазначити, що фільм пропонує глядачам не лише веселощі, а й можливість задуматися про значення родинних зв’язків та прихованих секретів, які можуть виходити на світло у найнесподіваніший момент.

Так що, познайомитися з цією кумедною історією і насолодитися українським гумором можна буде вже незабаром у кінотеатрах країни. Не пропустіть!

Прокрутити вгору