Головна » Зоряні війни: Хейден Крістенсен важко пережив культовий момент із Дартом Вейдером

Зоряні війни: Хейден Крістенсен важко пережив культовий момент із Дартом Вейдером

Зоряні війни: Хейден Крістенсен важко пережив культовий момент (Фото: google)
Зоряні війни: Хейден Крістенсен важко пережив культовий момент (Фото: google)

Довгоочікуване повернення Хейден Крістенсен до «Зоряних війн» поставило перед актором унікальний виклик під час зйомок тепер уже культового моменту з фільму «Обі-Ван Кенобі».

Читайте також: «Зоряні війни: Епізод 10» може втілити давню теорію фанатів

Актор вперше дебютував у «Зоряних війнах» у 2003 році в епізоді II «Атака клонів» у ролі імпульсивного падавана Енакіна Скайвокера, а у фільмі «Зоряні війни: Епізод III: Помста ситхів» 2005 року показав останні кроки на шляху на темну сторону. Крістенсен повернувся у 2022 році до своєї культової ролі, одягнувши обладунки лорда ситхів Дарта Вейдера.

З виходом «Обі-Ван Кенобі» на Blu-ray з’явився новий погляд на повернення Крістенсена. Як повідомляє Variety, для того, щоб зняти сцену на бакта-камеру Вейдера, акторові довелося затримати дихання під час макіяжу. Ознайомтеся зі спогадами Крістенсена нижче:

Довелося повністю пірнати у воду, затамувавши подих. [Отже] мені довелося працювати з чудовим тренером з дайвінгу, і він навчив мене різним технікам дихання. Я думаю, що моя найдовша затримка дихання становила близько двох з половиною хвилин. Там було напрочуд спокійно.

Зоряні війни (Кадр з фільму)

Бакта-камера Вейдера не була новим елементом на момент виходу Обі-Вана Кенобі: вперше вона з’явилася у фільмі «Ізгой-один: Зоряні війни» 2016 року, коли Орсон Креннік (Бен Мендельсон) здійснює подорож до фортеці лорда ситхів на планеті Мустафар. Вейдер виходить зі свого танка на зустріч з Креннікусом, і глядачі вперше бачать «дім» лорда ситхів.

Стривожений поверненням Обі-Вана, Вейдер виходить зі своєї камери, надягаючи кібернетичні протези та обладунки, щоб позначити початок полювання на свого господаря. Цей епізод в «Обі-Ван Кенобі» є нагадуванням про те, як сильно Обі-Ван поранив Вейдера на Мустафарі, залишивши його помирати.

Прокрутити вгору