Головна » Новий кадр фільму “Муфаса: Король Лев” підтвердив вихід трейлера

Новий кадр фільму “Муфаса: Король Лев” підтвердив вихід трейлера

Новий кадр фільму "Муфаса: Король Лев" (Фото: google)
Новий кадр фільму “Муфаса: Король Лев” (Фото: google)

Через п’ять років після того, як Джон Фавро зняв фотореалістичний рімейк «Короля Лева» вартістю 1 мільярд доларів для Disney, компанія повернулася з новою історією.

Читайте також: Мультфільм “Думками навиворіт 2”: Відгуки критиків та сюрприз від Pixar

Муфаса: Король Лев вийде на екрани кінотеатрів у грудні цього року та розповідає історію молодого Муфаси та Шрама з Аароном П’єром та Келвіном Харрісоном-молодшим у головних ролях. Є багато питань щодо того, що показати для приквела, і глядачі можуть почати отримувати деякі відповіді цього тижня, коли вийде дебютний трейлер.

Видання Good Morning America поділилося новим офіційним зображенням фільму “Муфаса: Король Лев”, а також новиною про відео. Ранкове шоу, що належить Disney, представить відео в понеділок (29 квітня) ввечері. Деякі кадри були показані під час CinemaCon 2024, але побачити їх змогли лише ті, хто був присутній на заході.

На свіжому знімку видно, як молоде левеня стрибає з дерева. Іншої інформації не наводиться, але можна з упевненістю припустити, що це Муфаса.

Новий кадр фільму “Муфаса: Король Лев”

Фотореалістичний приквел «Короля Лева» від Disney – це не те, що багато кіноманів уявляли як наступний проект оскароносного режисера Баррі Дженкінса. Режисер фільмів «Місячне сяйво», «Якби Біл-стріт могла говорити» та «Підземна залізниця» у партнерстві з Disney розповів історію Муфаси та Шрама. Незважаючи на здивування глядачів, ця історія вже давно пов’язана особисто з Дженкінсом, як він сам розповідав:

Я виріс з цими персонажами, вони так багато для мене значать. Я думаю, що робота, яку виконав сценарист Джефф Натансон, продовжить допомагати дітям і всім, хто коли-небудь любив цю франшизу, зрозуміти, як це все сталося. Королями не просто народжуються, ними не просто стають. Існує низка подій, які можуть вплинути на багатьох людей. Отже, з цієї точки зору, він дуже добре поєднується з усім іншим, що я робив раніше. Тому я не відчуваю тиску, я просто хочу робити хорошу роботу.

Прем’єра фільму в кінотеатрах відбудеться 20 грудня 2024 року.

Прокрутити вгору