Головна » Комедія “Уроки толерантності” скоро вийде на Netflix

Комедія “Уроки толерантності” скоро вийде на Netflix

Комедія "Уроки толерантності" скоро вийде на Netflix (Фото: google)
Комедія “Уроки толерантності” скоро вийде на Netflix (Фото: google)

Netflix випустив тизер-трейлер українського кіношедевра “Уроки толерантності”, режисера та сценариста якого – Аркадія Непиталюка. Фільм стане доступним для перегляду онлайн з 8 травня.

Читайте також: Найкращі українські серіали, які варто подивитись

Комедія “Уроки толерантності”: Сюжет

На основі ЛГБТ-пʼєси Ігоря Білиця “Гей-парад” було створено кінопроект “Уроки толерантності”, який підтримано Держкіно. У центрі історії – звичайна українська родина Найдюків, яка згодилася стати учасниками програми з євроінтеграції “Уроки толерантності”, щоб подолати фінансові труднощі. Згідно умов програми, вони мають прийняти у себе дома ЛГБТ-представника та активіста. Це ставить їх перед завданням подолання власної гомофобії та неприйняття інакшості, а також перед очікуваннями сусідів.

Трейлер

Реакція громадськості:

У лютому, перед виходом фільму у прокат, на столичному кінотеатрі “Жовтень” та плакаті стрічки “Уроки толерантності” був скоєний акт вандалізму. Продюсери вважають це підтвердженням актуальності теми фільму, що відкриває говорити про гомофобію та толерантність.

Акторський склад:

У фільмі зіграли такі талановиті актори, як Олена Узлюк, Олександр Піскунов, Олександр Ярема, Кароліна Мруга, Акмал Гурєзов, Борис Георгієвський та Ніна Набока.

Успіх у кінопрокаті:

Фільм вийшов у прокат 14 лютого і за перші дні зміг зібрати 1,7 млн гривень.

Інші українські стрічки на Netflix:

Нещодавно платформа Netflix також представила ще один український фільм “Довга доба”, режисером якого виступив відомий кліпмейкер Алан Бадоєв.

Прокрутити вгору