Головна » Цифровий реліз фільму “Каскадер” відбудеться найближчим часом

Цифровий реліз фільму “Каскадер” відбудеться найближчим часом

Цифровий реліз фільму "Каскадер" (Фото: google)
Цифровий реліз фільму “Каскадер” (Фото: google)

Студія Universal Pictures випустила фільм «Каскадер» – ремейк серіалу, присвяченого голлівудському каскадеру.

Читайте також: Рецензія на фільм “Каскадер” з Раяном Ґослінгом

Режисером фільму виступив Девід Літч («Дедпул 2», «Джон Вік»), який, що важливо, починав свою кар’єру в Голлівуді як каскадер. У центрі уваги – виконавець небезпечних трюків, якого грає Райан Гослінг. Герой втягується в детективну історію зі зникненням головної дійової особи.

Крім Гослінга, у фільмі знялися Емілі Блант, Ханна Веддінгем, Тереза Палмер, Аарон Тейлор-Джонсон та Стефані Сюй. Незважаючи на зірковий акторський склад, проект не особливо привернув масову аудиторію, тому було прийнято рішення якнайшвидше випустити його в цифровому форматі.

Згідно з датами виходу DVD, фільм з’явиться в онлайн-кінотеатрах 4 липня 2024 року. Тобто цифровий реліз фільму “Каскадер” відбудеться трохи більше ніж через місяць після його дебюту на великих екранах.

З бюджетом у 125 мільйонів доларів фільму буде важко дати відсіч у кінотеатрах. На прев’ю в кількох країнах він зібрав лише 8,5 мільйонів за вихідні.

Синопсис нижче:

Кольт Сіверс – каскадер, який пішов з бізнесу рік тому, щоб зосередитися на своєму фізичному та психічному здоров’ї. Його знову призвали, коли зникла зірка великого студійного фільму, знятого його колишньою.

Прем’єра відбулась в кінотеатрах 2 травня 2024 року. Спочатку «Дедпул 3» мав вийти на цю дату, але Marvel Studios та Disney відклали реліз до літа через страйки.

Прокрутити вгору