Головна » Новий трейлер фільму “Смерчі” від продюсерів “Світу Юрського періоду”

Новий трейлер фільму “Смерчі” від продюсерів “Світу Юрського періоду”

Новий трейлер фільму "Смерчі" (Фото: google)
Новий трейлер фільму “Смерчі” (Фото: google)

Вийшов другий офіційний український новий трейлер фільму “Смерчі”, який вже зібрав значний аудиторний резонанс. Продюсерами стрічки є ті самі творці, які принесли глядачам “Світ Юрського періоду”. За головні ролі в цьому екшні взялися Ґлен Павелл, відомий за участю у фільмах “Люблю тебе ненавидіти” та “Топ Ган: Меверік”, та Дейзі Едґар-Джонс, яка заслужила визнання за роль у “Там, де співають раки”. Українські глядачі зможуть насолодитися цією кінопрем’єрою вже з 18 липня.

Читайте також: Найочікуваніші екшн-фільми цього року

Історія Кейт Купер та її зустріч зі Смерчем

Кейт Купер (Дейзі Едґар-Джонс) – колишня мисливиця за смерчами, яка зазнала жахливої трагедії у минулому. Наразі вона живе у Нью-Йорку, де вивчає моделі торнадо лише на моніторах комп’ютерів, намагаючись забути про свої кошмарні спогади. Проте, коли її друг Хаві (Ентоні Рамос) заманює її назад на відкриті рівнини, щоб випробувати нову систему стеження за торнадо, вона опиняється на шляху стихії.

Тайлер Овенс та нові виклики

Там вона зустрічає Тайлера Овенса (Ґлен Павелл), який відомий як чарівна і безрозсудна суперзірка соціальних мереж. Разом зі своєю командою, вони вирішують використати пригоди мисливців за смерчами для залучення уваги своїх підписників. Проте коли сезон смерчів набирає обертів, вони стикаються з небаченими раніше небезпеками.

Боротьба за виживання в обличчі стихії

Опинившись на шляху кількох штормових систем, що насуваються на центральну Оклахому, Кейт, Тайлер та їхні команди змушені боротися за власні життя, стикаючись з неймовірними природними силами.

Новий трейлер фільму “Смерчі”

Запрошуємо всіх охочих на цю захоплюючу подорож до світу “Смерчі”, яка обіцяє бути напруженою та надзвичайно захоплюючою.

Прокрутити вгору