Головна » Відгуки про фільм “Гарфілд у кіно” з Крісом Праттом

Відгуки про фільм “Гарфілд у кіно” з Крісом Праттом

Відгуки про фільм “Гарфілд у кіно” з Крісом Праттом (Фото: google)
Відгуки про фільм “Гарфілд у кіно” з Крісом Праттом (Фото: google)

У деяких країнах світу, вже на старті, зібравши значні касові збори, вирушив у прокат новий анімаційний фільм, присвячений культовому герою – коту Гарфілду, відомому своєю пристрастю до лазаньї та гострим сенсом гумору.

Читайте також: Найочікуваніші мультфільми 2024 року: Добірка

Цей фільм, створений студією Sony Pictures, не лише приніс вражаючі касові збори, а й отримав в основному позитивні відгуки. На платформі IMDb фільм, з Крісом Праттом у головній ролі, отримав середній рейтинг 6,1/10, що перевищує оцінку його попередника 2004 року (5,0/10).

За словами кінокритиків, стрічка “Гарфілд у кіно” розповідає стандартну, але чуттєву історію, яка вражає відмінною акторською майстерністю та візуальною привабливістю.

Кіномагія на великому екрані: Відгуки про фільм “Гарфілд у кіно”

За словами журналу The Hollywood Handle“: “«Гарфілд у кіно» – це не просто анімаційний фільм, це подія року. Ця чарівна подорож, що містить сильні емоційні моменти, не дарма отримала статус найкращого анімаційного фільму на даний момент. Навіть з усіма його недоліками, він абсолютно задовольняє свою цільову аудиторію.”

Крім того, відомий кінокритик Шон Бредлі відзначив головну роль Кріса Пратта, який, за його словами, “привніс тонну харизми та дотепності в образ культового кота Джима Девіса”. Хоча сюжет фільму може здатися трохи стандартним, він компенсується зворушливими моментами і багатим гумором. Оцінка від Бредлі – 7/10.

Atom, ще один кіноманіак, коментує: “Цей фільм – просто чудовий та чарівний! Він просто переповнений сатирою, а Кріс Пратт щиро шанує спадщину цього веселого кота. Ви точно будете сміятися та чудово проводити час. Це не просто анімація, це найкращий фільм про Гарфілда! Закінчення залишає надію на ще більше пригод у майбутньому.”

Очікування та реліз

Офіційна прем’єра фільму в США та на інших ринках Євросоюзу відбудеться 24 травня 2024 року. Цього ж дня фанатів анімації чекає ще один кіношедевр – бойовик “Фуріоза: Шалений Макс. Сага” від Джорджа Міллера.

Не пропустіть цю чудову можливість поринути у світ Гарфілда та його пригод на великому екрані!

Джерело: https://novyny.top/leisure/najkrashhyj-multfilm-2024-vidguky-pro-film-garfild-u-kino-z-krisom-prattom/

Прокрутити вгору