Головна » Paramount Pictures показала трейлер фільму жахів “Усміхайся 2”

Paramount Pictures показала трейлер фільму жахів “Усміхайся 2”

Paramount Pictures показала трейлер фільму жахів "Усміхайся 2" (Фото: google)
Paramount Pictures показала трейлер фільму жахів “Усміхайся 2” (Фото: google)

Кінокомпанія Paramount Pictures випустила перший трейлер довгоочікуваного фільму жахів “Усміхайся 2” (Smile 2), який є продовженням популярного хорору 2022 року.

Читайте також: Трейлер фільму жахів “Хижий ліс” з Геллі Беррі

Сюжет фільму

Цього разу у центрі подій опиняється світова поп-зірка Скай Райлі, яка готується до великого світового турне. Однак її плани руйнуються через серію моторошних та незрозумілих подій. Під тиском постійно зростаючого страху та слави, Скай змушена протистояти своєму темному минулому, щоб повернути контроль над власним життям.

Трейлер фільму жахів “Усміхайся 2”

Головні ролі та акторський склад

Головну роль у новому фільмі виконує британська співачка та акторка Наомі Скотт, відома за своїми роботами у фільмах “Марсіянин”, “Аладдін” та “Ангели Чарлі”. Її персонаж, Скай Райлі, стикається з надприродними жахами на тлі своєї музичної кар’єри.

До своєї ролі з першого фільму повертається Кайл Галлнер, який знову зіграє поліцейського детектива Джоела. Його персонаж допомагає розплутати мережу загадкових подій, що оточують Скай.

Режисура та виробництво

Режисером фільму став Паркер Фінн, який зняв першу частину серії. Його дебютний фільм “Усміхайся” здобув велику популярність, і глядачі з нетерпінням чекають на продовження історії, в яку він вкладає свою унікальну режисерську візію.

Прем’єра в Україні

За інформацією прес-служби B&H Film Distribution, прем’єра фільму “Усміхайся 2” в Україні запланована на 17 жовтня 2024 року. Це відмінна новина для фанатів жанру жахів, які хочуть побачити продовження цієї моторошної історії.

Успіх першого фільму

Перший фільм “Усміхайся” вийшов у вересні 2022 року і став справжнім хітом прокату. При бюджеті в 17 мільйонів доларів, фільм зібрав 210 мільйонів доларів, що є видатним досягненням. Фільм отримав високу оцінку як від критиків, так і від глядачів. На IMDb його оцінка становить 6,5 з 10 балів, на Rotten Tomatoes — 79% схвалення від критиків та 77% від глядачів, а на Metacritic — 68 зі 100 балів від критиків та 6,5 з 10 від глядачів.

Чому варто подивитися “Усміхайся 2”

“Усміхайся 2” обіцяє бути ще страшнішим та більш захоплюючим, ніж перша частина. Включення нових персонажів та продовження історії Скай Райлі додають нових рівнів інтриги та жаху. Наомі Скотт у головній ролі принесе новий вимір до франшизи, а повернення Кайла Галлнера забезпечить зв’язок із першою частиною.

Цей фільм обіцяє зберегти всі найкращі елементи першого фільму, додавши нові моторошні сцени та несподівані сюжетні повороти. Якщо ви шанувальник фільмів жахів або просто любите добре зроблені трилери, “Усміхайся 2” варто додати до списку обов’язкових до перегляду стрічок цього року.

Прокрутка до верху