Головна » Новий фільм “Хранителі” буде тільки для дорослих: нагота і жорстокість

Новий фільм “Хранителі” буде тільки для дорослих: нагота і жорстокість

Новий фільм "Хранителі" буде тільки для дорослих (Фото: google)
Новий фільм “Хранителі” буде тільки для дорослих (Фото: google)

Майбутня адаптація «Хранителів» від DC оповита таємницею, а перший тизер-трейлер нещодавно був представлений після того, як проект був вперше анонсований минулого літа.

Читайте також: Повний трейлер фільму «Ліга справедливості 3: Криза на нескінченних землях»

Анімаційний фільм екранізує однойменний графічний роман Алана Мура та Дейва Гіббонса у двох частинах. Тепер у нас є нова деталь про те, чого очікувати. Згідно з новим списком рейтингів MPAA, Watchmen: Chapter I отримав «рейтинг R (18+) за насильницький контент і відверте оголення».

Ця новина, безумовно, позитивна для шанувальників «Хранителів», оскільки це означає, що графічне насильство в коміксі не буде пом’якшено в анімаційній адаптації. На даний момент неясно, що саме означає «графічна оголеність», і чи буде це пов’язано зі схильністю доктора Манхеттена здаватися оголеним.

Про що мультфільм “Хранителі”?

Новий фільм “Хранителі” буде тільки для дорослих (Фото: google)

Хоча Warner Bros. Animation офіційно не надала синопсис сюжету, можна з упевненістю припустити, що анімаційний фільм «Хранителі» дотримуватиметься історії вихідного матеріалу Мура та Гіббонса. У ньому команда супергероїв, що вийшли на пенсію в альтернативній Америці в 1985 році, повинна знову об’єднати зусилля після того, як одного з них убивають.

На даний момент не підтверджено акторський склад жодної з частин «Хранителів», а також дата виходу. Судячи з інформації, що просочилася, перша частина вийде 13 серпня 2024 року. Друга частина очікується у 2025 році.

Прокрутка до верху