Головна » Дату виходу фільму “Гладіатор 2” перенесли

Дату виходу фільму “Гладіатор 2” перенесли

Дату виходу фільму "Гладіатор 2" перенесли (Фото: google)
Дату виходу фільму “Гладіатор 2” перенесли (Фото: google)

«Гладіатор 2» Рідлі Скотта, який, ймовірно, стане одним із головних релізів цієї осені. І як стало відомо, дату виходу фільму “Гладіатор 2” перенесли. Тепер картина вийде раніше.

Читайте також: Перший трейлер «Гладіатора 2» підтвердив криваву історію

Під час виставки CineEurope компанія Paramount Pictures оголосила, що дату виходу фільму перенесено з 22 на 15 листопада 2024 року. Тобто прем’єра відбудеться тижнем раніше.

У сиквелі головного героя зіграв Пол Мескаль. Актор, який прославився після ролі у фільмі “Нормальні люди“, зізнався, що увійти в роль і прийняти спадщину “Гладіатора” – завдання не з легких.

Я дуже схвильований, але мені важко хоч трохи відійти від спадщини фільму. Я думаю, що вона дуже добре написана і віддає данину поваги першій частині, і я думаю, що це те, що я можу зробити з комфортом.

Крім Мескаля, до акторського складу «Гладіатора 2» також входить Дензел Вашингтон, який грає колишнього раба, а згодом став багатим торговцем. Конні Нільсен і Дерек Якобі повторюють свої ролі Люцилли і сенатора Гракха відповідно. Крім того, Джозеф Куїнн зіграв імператора Каракаллу, а Педро Паскаль – колишнього воєначальника, який після інциденту змушений битися за гладіатора. Сюжет присвячений Луціусу (Мескаль), племіннику Коммода (в оригіналі його зіграв Хоакін Фенікс).

Перший «Гладіатор» вийшов на екрани в 2000 році і відразу ж досяг успіху як у критиків, так і у глядачів. Фільм зібрав понад 460 мільйонів доларів у всьому світі, а також отримав п’ять премій «Оскар». Чи повторить сиквел успіх оригіналу, ми дізнаємося незабаром, але перезйомки можуть серйозно роздути бюджет.

Прокрутка до верху