Головна » Трейлер фільму жахів “Хижий ліс” з Геллі Беррі

Трейлер фільму жахів “Хижий ліс” з Геллі Беррі

Трейлер фільму жахів "Хижий ліс" (Фото: google)
Трейлер фільму жахів “Хижий ліс” (Фото: google)

Кінокомпанія Lionsgate Films презентувала перший трейлер фільму жахів “Хижий ліс” (Never Let Go), головну роль у якому виконує оскароносна Геллі Беррі, відома за ролями у франшизі “Люди Ікс”, “Джон Уік 3” та “Бал монстрів”.

Читайте також: Горор “Таро”: Новий фільм жахів, який вартий уваги

Сюжет фільму “Хижий ліс”

Сюжет фільму розгортається навколо матері-одиначки, яка з двома синами тікає від кінця світу та знаходить притулок у віддаленому лісі. Вона навчає своїх дітей суворим правилам виживання, серед яких найголовніше – завжди залишатися в полі зору одне одного. Але варто їм переступити поріг нового дому, як вони стають мішенню для невідомих страхітливих істот, що ховаються у тінях. Коли один із синів зникає у лісі, сім’я змушена залишити свій притулок, щоб знайти його.

Трейлер

Крім Геллі Беррі, у фільмі також знялися Крістін Парк (серіал “На поверхні”), Стефані Лавін (серіал “Таємниче королівство Бенедикта”) та також інші актори.

Режисером стрічки став француз Александр Ажа, який здобув популярність у 2006 році завдяки фільму жахів “Пагорби мають очі”. Серед інших його відомих робіт – “Дзеркала” (2008), “Піраньї 3D” (2010), “Роги” (2013), “Хижаки” (2019) та “Кисень” (2021).

Згідно з інформацією прес-служби Kinomania Film Distribution, українська прем’єра фільму жахів відбудеться 26 вересня 2024 року.

Прокрутка до верху