Головна » Джеймс Ганн оновив статус фільму про Супермена, прокоментувавши перший трейлер

Джеймс Ганн оновив статус фільму про Супермена, прокоментувавши перший трейлер

Джеймс Ганн оновив статус фільму про Супермена, прокоментувавши перший трейлер (Фото: google)
Джеймс Ганн оновив статус фільму про Супермена, прокоментувавши перший трейлер (Фото: google)

«Супермен» Джеймса Ганна вийде в кінотеатрах трохи більше ніж через рік, але час пролетить непомітно – і, схоже, виробництво довгоочікуваного фільму за коміксами DC просувається на відмінно.

Читайте також: Завершення фільму «Супермен» з Генрі Кавіллом: Подробиці від Зака Снайдера

У соціальній мережі Ганн поділився гумористичною публікацією про товари, які неправдиво використовують його зображення для реклами своєї продукції. Хоча сама публікація не стосувалася Супермена, у шанувальників виникли запитання в коментарях щодо майбутнього фільму, включаючи питання про те, коли може вийти трейлер. Це призвело до оновлення статусу проекту.

Фанат припустив, що трейлер «Супермена», ймовірно, має з’явитися разом з іншим довгоочікуваним фільмом, «Дедпул і Росомаха», але відповідь Ганна значною мірою розвіює цю ідею. За словами режисера, виробництво завершено наполовину, тому навряд чи кліп буде готовий до липня. Однак Ганн не відповів на запитання прямо.

Супермен розповідає історію подорожі Супермена, коли він намагається примирити свою криптоніанську спадщину з людським вихованням як Кларк Кент із Смолвіля. Він є втіленням правди, справедливості та кращого майбутнього, керуючись людською добротою у світі, який вважає доброту старомодною.

Прем’єра фільму-коміксу в кінотеатрах запланована на 11 липня 2025 року. Нещодавно був представлений перший погляд на персонажа Девіда Коренсвета, який викликав критику.

Прокрутка до верху