Головна » Дженна Ортега та Майкл Кітон у новому трейлері фільму «Бітлджус 2»

Дженна Ортега та Майкл Кітон у новому трейлері фільму «Бітлджус 2»

Дженна Ортега та Майкл Кітон у новому трейлері фільму «Бітлджус 2» (Фото: google)
Дженна Ортега та Майкл Кітон у новому трейлері фільму «Бітлджус 2» (Фото: google)

Раніше Warner Bros. Pictures випустила дебютний тизер-трейлер фільму “Бітлджус Бітлджус” від режисера Тіма Бертона, а тепер з’явився і офіційний трейлер.

Рекомендації Кіно Клубу: Трейлер фільму “Бетдівчина” з Дженною Ортегою в головній ролі

Як раніше говорив Майкл Кітон, «Бітлджус 2» вже можна дивитися, тому рекламна кампанія почалася за півроку до прем’єри. Судячи з трейлера, всі роботи вже завершені, тому незабаром розпочнеться повноцінна рекламна кампанія.

Свіже відео ви можете подивитися нижче:

Дженна Ортега та Майкл Кітон у новому трейлері фільму «Бітлджус 2»

Кітон повернувся до своєї ролі разом з Вайноною Райдер («Дивні дива», «Маленькі жінки») у ролі Лідії Дітц та Кетрін О’Хара («Труп нареченої») у ролі Делії Дітц. Серед новачків: Джастін Теру («Залишені»), Моніка Беллуччі («Спектр», «Матриця»), Артур Конті («Дім дракона»), Віллем Дефо («Маяк», «Людина-павук») та Дженна ОртегаВенздей», «Крик»). Остання зіграла дочку Лідії Астрід.

Синопсис представлений нижче:

Бітлджус повертається! Після несподіваної сімейної трагедії три покоління сім’ї Дітц повертаються додому в Вінтер-Рівер. Життя Лідії, яку все ще переслідує Бітлджус, перевертається з ніг на голову, коли її бунтівна дочка-підліток Астрід виявляє на горищі таємничу модель міста, і випадково відкривається портал у потойбічний світ. Оскільки в обох світах назрівають проблеми, це лише питання часу, коли хтось тричі скаже ім’я Бітлджус, і пустотливий демон повернеться, щоб розв’язати власний хаос.

«Бітлджус 2» вийде в кінотеатрах 5 вересня 2024 року.

Прокрутка до верху