Головна » Перший дизайнерський образ Червоного Халка представлений для фільму 2025 року

Перший дизайнерський образ Червоного Халка представлений для фільму 2025 року

Перший дизайнерський образ Червоного Халка (Фото: google)
Перший дизайнерський образ Червоного Халка (Фото: google)

Шанувальники MCU тепер знають, як виглядатиме дизайн Червоного Халка, розроблений Marvel Studios напередодні його дебюту у 2025 році.

Читайте також: Великі проекти Disney, які будуть випущені у 2025 році

Гаррісон Форд, який замінив Вільяма Херта, нарешті втілить своє альтер-его з Marvel Comics. Мова йде про генерала Громовержця Росса у фільмі «Капітан Америка: Прекрасний новий світ», ставши Червоним Халком.

Форд не приховував, що його характер зміниться. Коли The Playlist запитав, чи буде він зніматися в костюмі для захоплення руху, щоб знімати сцени в ролі Червоного Халка (який у коміксах є Громовержцем Россом), Форд відповів невербально ухильно.

Перший дизайнерський образ Червоного Халка:

Користувач Instagram @colecionaveis_fastfood поділився своїм першим поглядом на Червоного Халка MCU, який буде використаний у фільмі «Капітан Америка: Прекрасний новий світ» (2025).

У ролику показані іграшки McDonald’s Happy Meal, які наразі засновані на персонажах нового фільму MCU. У цій групі є фігура, що втілює бога грому Росса (Гаррісон Форд) після перетворення на Червоного Халка.

Іграшка демонструє яскраво-червоний колір шкіри лиходія та жовті райдужні оболонки ока, а також рвані шорти, що нагадують ті, що бачили на Брюсі Беннері.

Дизайн виглядає майже ідентично тому, що фанати бачили на Червоному Халку протягом багатьох років у Marvel Comics.

До цього на фото зі знімального майданчика Гаррісон Форд з’явився в рваних штанях. Це можливо було свідченням про його можливу еволюцію в злу червону версію монстра від Marvel.

Роль Червоного Халка у фільмі MCU 2025 року

Поки невідомо, чи стане Червоний Халк головним антагоністом у фільмі «Капітан Америка: Прекрасний новий світ». Але залучення такого імені, як Гаррісон Форд, показує, наскільки важливий цей персонаж для сюжету.

На панелі Marvel на CinemaCon 2024 відвідувачі вперше побачили перероблений акторський склад Росса (Форд), який обійме посаду президента Сполучених Штатів у сиквелі 2025 року. Росс вперше з’явиться в MCU після появи у фільмі «Чорна вдова» (2021). І разом із переробкою він вперше в історії MCU залишиться без своїх фірмових вусів.

Ці кадри також показали, що стосунки Росса та Сема Вілсона швидко розвалюються, хоча інші деталі сюжету залишаються незрозумілими через те, що фільм, як повідомляється, зазнає масштабних перезйомок протягом найближчих тижнів.

Багато хто також сподівається, що Росс повернеться у фільмі «Громовержці» (2025), який вийде менш ніж через три місяці після «Капітана Америка 4».

Але як би там не було, у 2025 році Червоний Халк нарешті опиниться в центрі уваги фанатів, які давно хотіли його побачити.

Прокрутити вгору