Головна » Розкрито лиходія фільму “Супермен” від Джеймса Ганна – це не Лекс Лютор (фото)

Розкрито лиходія фільму “Супермен” від Джеймса Ганна – це не Лекс Лютор (фото)

Розкрито лиходія фільму "Супермен" (Фото: google)
Розкрито лиходія фільму “Супермен” (Фото: google)

Фанатська спільнота DC активно обговорює знімальний процес Супермена, під час якого був помічений новий загадковий персонаж у чорному костюмі, який з’явився в останніх кадрах.

Читайте також: Фільми з високим рейтингом, які варто переглянути на вихідних

В Інтернеті циркулює багато теорій і припущень щодо його особистості та походження. Давайте розглянемо найпопулярніші з них, засновані на інсайдерській інформації та обговореннях на Reddit.

Почнемо з того, що сам персонаж є на одній з фотографій з постановки:

Одна з найпопулярніших теорій, запропонованих TheMetabaronIV на Reddit, полягає в тому, що буква «U» на костюмі персонажа відноситься не до Ультрамена, а до Улісса, також відомого як Ніл Квінн. У коміксах це персонаж, який був відправлений на Землю з вмираючого світу, схожий на Кларка Кента. Однак, на відміну від Людини зі сталі, він був вихований у ненависті до людства, що зробило його антагоністом.

Особливістю «Улісса» є його здатність черпати силу з Четвертого Виміру. Це дає йому унікальні здібності, які відрізняють його від інших персонажів у всесвіті DC і роблять його небезпечним супротивником для Супермена.

Ще одне припущення робить інсайдер TheGeekyCast. За його інформацією, загадковий персонаж у чорному костюмі справді є Ультраменом. Однак, на відміну від оригінального Ультрамена з DC Comics, який є злою версією Супермена з Землі-3, цей Ультрамен є клоном Кларка Кента, створеним Лексом Лютором.

Інсайдер також додає, що в цьому сценарії персонаж є симбіозом Бізарро та Ультрамена. Бізарро – ще один клон Супермена, створений для протистояння герою. Тобто головним суперником у фільмі буде Ультрамен, за спиною якого Лютор у виконанні Ніколаса Холта.

Яку б версію не вибрали творці фільму, ясно одне: таємничий персонаж в чорному костюмі обіцяє стати яскравим і значущим елементом нової історії про Супермена.

Прем’єра фільму за коміксами відбудеться 11 липня 2025 року.

Прокрутка до верху