Головна » Таємничий Том Бомбадил з’явиться у 2 сезоні серіалу “Володар перснів: Персні влади”. Хто це?

Таємничий Том Бомбадил з’явиться у 2 сезоні серіалу “Володар перснів: Персні влади”. Хто це?

Таємничий Том Бомбадил з'явиться у 2 сезоні серіалу "Володар перснів: Персні влади" (Фото: google)
Таємничий Том Бомбадил з’явиться у 2 сезоні серіалу “Володар перснів: Персні влади” (Фото: google)

«Володар перснів: Персні влади» подарує Вершникам Дж.Р.Р. Толкіна, те, чого уникали навіть шість амбітних фільмів Пітера Джексона про Середзем’я: Том Бомбадил.

Читайте також: Новий фільм “Володар перснів: Полювання на Голлума” від Пітера Джексона вийде у 2026 році

Могутня істота з життєрадісною поведінкою, чия справжня природа десятиліттями бентежила шанувальників роману, була виключена з адаптації Джексона «Братство кільця». У другому сезоні серіалу «Перстень влади» цю роль виконав Рорі Кіннір («Чоловічий рід»). Перший погляд на персонажа представив Vanity Fair. Він стоїть перед Незнайомцем, якого грає Деніел Вейман.

Бомбадил – найзагадковіший персонаж у світі Толкіна. Письменник ніколи не описував подробиць свого походження. Він також з’явився в книзі «Володар перснів: Братство кільця», де допоміг гобітам подолати деякі небезпеки, але так і не був включений в екранізацію Джексона.

У другому сезоні серіалу «Володар перснів: Персні влади» Том Бомбаділ опиняється в Руні, регіоні Середзем’я на схід від новоствореного Мордору, населеному людьми, лояльними до Саурона та його господаря Морґота. Ті, хто переслідував Незнайомця в першому сезоні «Кільця влади», прийшли з Рона і врешті-решт впізнали в Незнайомці Ітарі.

У творах Толкієна Руна також є місцем, де два Блакитних Чарівника, Алатар і Палландо, досліджували і намагалися звільнити східняків, народ Руни, від впливу Саурона. Про їхні пригоди написано мало. Враховуючи туманний характер Тома Бомбадила та його схильність до синього одягу, можна задатися питанням, чи не припускають «Персні влади», що він є Блакитним чарівником або, принаймні, пов’язаним з Алатаром і Палландо.

Перший сезон «Кільця влади» підтвердив, що Незнайомець – це Ітарі, один із п’яти чарівників, і багато фанатів підозрюють, що це Олорін, якого згодом назвуть Гендальфом.

Прем’єра другого сезону відбудеться на Amazon Prime Video 29 серпня 2024 року.

Прокрутка до верху