Головна » Тизер появи Deathstroke у перезапуску DC від Джеймса Ганна

Тизер появи Deathstroke у перезапуску DC від Джеймса Ганна

Тизер появи Deathstroke у перезапуску DC від Джеймса Ганна (Фото: google)
Тизер появи Deathstroke у перезапуску DC від Джеймса Ганна (Фото: google)

Президент DC Studios Джеймс Ганн старанно працює над «Суперменом», але, незважаючи на щільний графік, іноді відповідає на запитання фанатів.

Читайте також: Супермен Джеймса Ганна: Чому фанати DC критикують костюм Девіда Коренсвета

Хтось запитав про Deathstroke, і Ганн відповів смайликом, що підморгує. Чи означає це, що Джо Манганьєлло повернеться до ролі лиходія? Скоріш за все, ні. Але з огляду на рівень фанатизму Джеймса Ганна з коміксів, він усвідомлює, як сильно деякі фанати хочуть, щоб супротивник Бетмена з’явився якомога раніше. Вірно одне: при перезапуску DC персонаж може з’явитися в будь-який момент. Тепер залишилося тільки чекати…

Тизер появи Deathstroke

Ще у 2021 році Ганн розповів про персонажів, які ледь не потрапили до “Загону самогубців: Вбивство місії“. Смертельний удар був одним із тих, кого вимагали люди. Режисер дійсно збирався включити його в свій фільм, але цього не сталося. (Що ще цікавіше, так це те, що, схоже, Манганьєлло міг би знову зіграти цього персонажа.)

Про смертельний удар згадують у соціальних мережах приблизно кожні пару місяців. На щастя для фанатів DC, схоже, що рано чи пізно він знову з’явиться в кінотеатрах. Однак навряд чи його зіграє Манганьєлло, який може втілити іншого персонажа франшизи.

Прем’єра мультсеріалу “Монстри командос” відбудеться наприкінці 2024 року. Це буде перший проект з перезапуску всесвіту DC, акторський склад вже відомий.

Прокрутка до верху