Головна » Відомий хронометраж Веном 3

Відомий хронометраж Веном 3

Відомий хронометраж Веном 3
Відомий хронометраж Веном 3

У світі кінематографа кожна деталь має значення, кожна хвилина на екрані важлива, щоб донести до глядача не тільки сюжет, а й атмосферу фільму. А останнім часом блокбастери стають все довшими. Однак це стосується не всіх.

У той час як кінематографічний всесвіт Marvel зазвичай пропонував 2,5-годинні фільми, Sony Pictures зі своїм всесвітом Людини-павука дотримувалася традиційних 1,5-годинних фільмів. Схоже, що триквел «Веном» може порушити цю традицію.

За даними QuidVacuo, поточна тривалість Venom 3: The Last Dance становить вражаючі 2 години 35 хвилин. Схоже, подій буде дуже багато, що можна пояснити фіналом трилогії. Вже відомо, що фільм стане останнім сольним фільмом про персонажа Тома Харді.

Для порівняння, перший Venom триває 1 годину 52 хвилини, а Venom 2 – 1 годину 37 хвилин. Тобто третя частина може бути ближчою до релізів MCU за термінами.

Варто зазначити, що знімальний процес завершився не так давно, тому зараз у команди залишився лише чорновий монтаж. Тобто до моменту релізу тривалість точно буде іншою.

Прем’єра фільму за коміксами запланована на 24 жовтня 2024 року, і шанувальники не можуть дочекатися, щоб побачити перший трейлер. Очікується, що відео вийде у травні.

Мультфільм про Венома з рейтингом R також знаходиться в розробці.

Веном 3: Усі актори та персонажі, які з’являться у фільмі

Прокрутити вгору