Головна » Кріс Хемсворт щодо своєї ролі у фільмі “Божевільний Макс: Фуріоза”

Кріс Хемсворт щодо своєї ролі у фільмі “Божевільний Макс: Фуріоза”

Кріс Хемсворт щодо своєї ролі у фільмі "Божевільний Макс: Фуріоза" (Фото: google)
Кріс Хемсворт щодо своєї ролі у фільмі “Божевільний Макс: Фуріоза” (Фото: google)

Фільм «Божевільний Макс» скоро знову опиниться в центрі уваги кінематографа завдяки майбутньому приквелу «Фуріоза: Хроніки Божевільного Макса».

У майбутньому блокбастері головну роль юної Фуріози зіграє не тільки Аня Тейлор-Джой, а й Кріс Хемсворт у ролі антагоніста, воєначальника Дементуса. У нещодавньому інтерв’ю Total Film останній розповів про нетрадиційне натхнення для своєї ролі, яке частково включало ведення щоденника з точки зору його персонажа.

Джордж запропонував мені вести щоденник як персонажа, чого я раніше не робив. Одного разу було 2 години ночі. Я прокинувся, просто поклав ручку на папір і почав записувати думки та ідеї, як Дементус. Я не дуже про це думав. Я заснув, прокинувся і був повністю вражений тим, що вийшло з мене в цьому напівсонному стані. Я пішов на репетицію і показав її Джорджу, і ми обоє сказали: “Це той напрямок, в якому нам потрібно рухатися”.


Warner Bros.

На жаль, Кріс Хемсворт не розповів, що саме він записав того вечора, але, схоже, це було щось божевільне. Адже в кіно люблять божевільних, особливо якщо це лиходій.

У приквелі юна героїня опиняється в руках великої орди байкерів на чолі з воєначальником Дементусом. Пробираючись через Пустку, вони натикаються на Цитадель, якою керує Безсмертний Джо. Два тирани починають боротьбу за першість, а Фуріоза опиняється в центрі безперервної битви.

Як раніше пояснював Міллер, він насправді придумав концепцію «Фуріози», коли писав історію для «Дороги люті» – і відчував, що історія занадто хороша, щоб її не розповідати жодним чином.

“Фуріоза” вийде в кінотеатрах 24 травня 2024 року.

Прокрутити вгору