Головна » Новий серіал “Відьмак” від Netflix можуть скасувати

Новий серіал “Відьмак” від Netflix можуть скасувати

Новий серіал "Відьмак" від Netflix (Фото: google)
Новий серіал “Відьмак” від Netflix (Фото: google)

Нещодавно з’явилася новина, яка викликала бурю емоцій у фанатів всесвіту «Відьмака» від Netflix.

Читайте також: Фільм “Міністерство неджентльменської війни” Гая Річі: Рецензії

Ми вже знаємо, що п’ятий сезон основного шоу стане останнім, і, схоже, Netflix готовий завершити весь кінематографічний всесвіт. Згідно з інформацією, отриманою від достовірного джерела Redanian Intelligence, стало відомо, що доля спін-оффа серіалу “Відьмак” про банду щурів – The Rats of the Borderland – висить на волосині.

Команда філії зняла лише два епізоди з шести, що ставить під сумнів подальший розвиток проекту. Netflix, своєю чергою, розглядає можливість перетворення проєкту на спеціальний епізод, який вийде перед четвертим сезоном основного серіалу.

Новий серіал “Відьмак” від Netflix (Фото: google)

Спін-офф про банду щурів став одним із найочікуваніших проєктів серед фанатів «Відьмака». Шоу має слідувати за групою підлітків-злодіїв, які «покладаються на свої кримінальні навички, плануючи найбільше пограбування у своїй кар’єрі проти найнебезпечнішого злочинного угруповання в королівстві». Минулого року до серіалу приєднався Дольф Лундгрен.

Судячи з усього, Netflix, бачачи труднощі, з якими зіткнулися творці спін-оффа, вирішив переглянути плани щодо проекту. Можливість виходу спецепізоду стала альтернативним варіантом, який допоможе дати фанатам хоч якусь історію про банду.

Прокрутити вгору