Головна » Чи є сцена після титрів фільму «Фуріоза: Хроніки Божевільного Макса»?

Чи є сцена після титрів фільму «Фуріоза: Хроніки Божевільного Макса»?

Чи є сцена після титрів фільму «Фуріоза: Хроніки Божевільного Макса»? (Фото: google)
Чи є сцена після титрів фільму «Фуріоза: Хроніки Божевільного Макса»? (Фото: google)

«Фуріоза: Хроніки Божевільного Макса» – це приквел до попереднього фільму франшизи «Божевільний Макс: Дорога люті», який вийшов на екрани у 2015 році. Як випливає з назви, фільм показує історію життя соратника Макса Рокатанського (Том Харді), а саме Фуріози, яку цього разу зіграла Аня Тейлор-Джой.

Читайте також: Рецензії на фільм “Фуріоза: Хроніки Божевільного Макса” вказали на зміни

Бойовик наповнений не тільки екшн-сценами. Боротьба Фуріози стала важливою частиною фільму. Режисером знову став Джордж Міллер, який вже заявив, що хоче продовжувати розширювати свій кінематографічний всесвіт. Тому виникає важливе питання:

Чи є сцена після титрів фільму “Фуріоза”?


Кадр з фільму «Фуріоза: Хроніки Божевільного Макса»

Новий розділ франшизи «Шалений Макс» показує подорож Фуріози додому. Юна Фуріоза була викрадена людьми з Пустки на чолі з Дементусом (Кріс Хемсворт). Не маючи змоги повернутися на Зелені землі, Фуріоза стала безстрашною дівчиною, яка кинула виклик своєму ворогові.

Схоже, що в майбутньому ми знову побачимо Фуріозу. У цьому фільмі є одна сцена після титрів, яку ви не можете пропустити. Вона знаходиться в середині титрів – після всіх титрів нічого немає.

Зверніть увагу, що тривалість картини становить майже 2,5 години, а сюжет розділений на п’ять актів. Ближче до кінця не поспішайте виходити з кінотеатру. Тому що в середині титрів все ж таки є сцена, яка пов’язує приквел з попередньою частиною.

Далі йдуть невеликі спойлери!

У сцені після титрів показані кадри з фільму «Шалений Макс: Дорога люті», коли між ними йде запекла бійка. У сцені можна побачити наступних персонажів: Безсмертний Джо (Лейчі Халм), Фуріоза, Макс, Накс (Ніколас Холт) і п’ять дружин вождя Цитаделі. Однак обличчя Макса в приквелі не показано.

«Фуріоза: Хроніки Божевільного Макса» можна буде дивитися в кінотеатрах з 23 травня 2024 року. У роботі ще один приквел про самого Макса.

Прокрутка до верху