Головна » Дата виходу “Мортал Комбат 2” за мотивами Mortal Kombat підтверджено

Дата виходу “Мортал Комбат 2” за мотивами Mortal Kombat підтверджено

Дата виходу "Мортал Комбат 2" підтверджено (Фото: google)
Дата виходу “Мортал Комбат 2” підтверджено (Фото: google)

Довгоочікуване продовження Mortal Kombat нарешті має дату виходу. Кілька років тому Warner Bros. і режисер Саймон Маккуойд об’єдналися, щоб повернути культову франшизу відеоігор на великий екран.

Читайте також: Тизер фільму Мортал Комбат 2 від Хіроюкі Санада

Перший фільм з’явився в кінотеатрах і на HBO Max одночасно в рамках зміненої стратегії випуску у 2021 році через ковід. Екранізація заробила в прокаті 84 мільйони доларів, і глядачі в основному залишилися задоволені, тому студія швидко анонсувала продовження.

Нещодавно Warner Bros. Pictures розповіла про майбутні релізи, включаючи фільм за коміксами “Супердівчина” на 2026 рік. Mortal Kombat 2 також отримала дату виходу. Сиквел з’явиться в кінотеатрах 24 жовтня 2025 року, а це означає, що студія робить велику ставку на проект. Підтверджено, що фільм буде доступний у форматі IMAX.

Маккуойд знову виступив режисером, а сценарій написав Джеремі Слейтер («Місячний лицар»). Більшість основного акторського складу також повернулися, включаючи Льюїса Тана, Хіроюкі Санаду, Джо Тасліма, Джессіку Макнамі та кількох інших. Зірка серіалу Хлопаки Карл Урбан приєднався до акторського складу в ролі Джонні Кейджа. У сиквелі також з’являться популярні ігрові персонажі, такі як Барака, Кітана, Джейд, Куан Чі та Шао Хань.

Зараз стрічка знаходиться на стадії постпродакшену, так як стадія зйомок вже закінчилася. Продюсер Тодд Гарнер оголосив про це на початку цього року.

Прокрутити вгору