Головна » Фільм “Міккі 17” з Робертом Паттінсоном вже можна подивитися в повному обсязі

Фільм “Міккі 17” з Робертом Паттінсоном вже можна подивитися в повному обсязі

Фільм "Міккі 17" з Робертом Паттінсоном (Фото: google)
Фільм “Міккі 17” з Робертом Паттінсоном (Фото: google)

Корейський режисер Пон Джун Хо, відомий своїми кінематографічними шедеврами, такими як “Паразит” і “Спогади про вбивство“, нещодавно виступив із заявою. В ній він спростував чутки про те, що Warner Bros. вирішила переробити його новий фільм “Міккі 17” з Робертом Паттінсоном у головній ролі.

Читайте також: Топ-10 найпопулярніших фільмів на Netflix: Добірка

У своїй заяві Пон Джун Хо підкреслив, що згідно з контрактом зі студією, він має повний творчий контроль над монтажем проекту. Він зазначив, що остаточний варіант картини був доопрацьований і переданий ще в листопаді 2023 року. Тобто його вже можна переглянути в повному обсязі. Режисер підкреслив, що ніяких змін або переробок з боку Warner Bros. не планується і фільм вийде саме в тому вигляді, в якому був задуманий і реалізований.

Спочатку реліз «Міккі 17» очікувався у березні 2024 року. Але на початку цього року його перенесли на 31 січня 2025 року. За словами аналітиків, студія не впевнена щодо фільму, тому вирішила перенести прем’єру на січень, до якого традиційно входять не найпомітніші проекти.

Наразі подробиці сюжету «Міккі 17» досі тримаються в секреті. Відомо, що фільм є науково-фантастичним трилером, який обіцяє стати ще однією віхою в кар’єрі Пон Джун Хо. Беручи до уваги його попередні роботи, можна розраховувати на глибокий і багатошаровий сюжет. Сюжет, який не тільки розважить, а й змусить задуматися.

Бюджет Міккі 17 оцінюється в 80-100 мільйонів доларів, хоча не виключено, що цифра може бути і вище. Відгуки про фільм були позитивними.

Прокрутка до верху