Головна » Оновлені касові збори фільму “Годзілла і Конг” є найкасовішим проектом всесвіту MonsterVerse

Оновлені касові збори фільму “Годзілла і Конг” є найкасовішим проектом всесвіту MonsterVerse

Оновлені касові збори фільму "Годзілла і Конг" є найкасовішим проектом всесвіту MonsterVerse (Фото: google)
Оновлені касові збори фільму “Годзілла і Конг” є найкасовішим проектом всесвіту MonsterVerse (Фото: google)

Після захоплюючого тріумфу Godzilla x Kong: The New Empire шанувальники MonsterVerse з нетерпінням чекали наступного етапу розвитку епічної саги про гігантських монстрів. І сиквел перевершив усі очікування, заслуживши місце в історії кінематографа як один із найбільш вражаючих фільмів жанру.

До виходу «Годзілла і Конг: Нова імперія» майбутнє MonsterVerse було під питанням. Однак завдяки успіху блокбастера Legendary Pictures, схоже, що у франшизи світле майбутнє.

Читайте також: Найкращі фантастичні фільми: Добірка

Нещодавні анонси про триквел «Ґодзілла та Конг», а також другий сезон «Монарх: Спадок монстрів» та розвиток чергового спін-оффу від Apple TV+ – яскраве свідчення невмирущого інтересу глядачів до цього кінематографічного всесвіту. При цьому «Годзілла та Конг» продовжує збирати в прокаті, стверджуючи свій статус одного з найуспішніших проєктів 2024 року.

Оновлені касові збори фільму “Годзілла і Конг” є найкасовішим проектом всесвіту MonsterVerse (Фото: google)

На момент написання цієї статті світові касові збори блокбастера перевищили позначку в 570 мільйонів доларів. Це вражаюче досягнення, враховуючи відносно невеликий бюджет фільму, який становив лише близько 135 мільйонів доларів.

Тільки в Північній Америці «Нова імперія» зібрала понад 195 мільйонів доларів. Прогнозується, що до кінця касових зборів фільм перевищить позначку від 575 до 600 мільйонів доларів у всьому світі. Сьогодні цей проєкт посідає друге місце за касовими зборами у 2024 році, поступаючись лише «Дюні: Частина 2» (понад 711 мільйонів доларів).

Раніше “Годзілла і Конг” перевершив фінансові результати “Годзілли проти Конга” ($470,1 млн). Тепер картина змогла обійти Kong: Skull Island ($568,7 млн), яка раніше була лідером франшизи.

Що стосується фільму “Годзілла і Конг 3”, то про режисера стало відомо нещодавно.

Прокрутка до верху