Головна » Кіноадаптація Ghost of Tsushima: Анонс від PlayStation

Кіноадаптація Ghost of Tsushima: Анонс від PlayStation

Кіноадаптація Ghost of Tsushima (Фото: google)
Кіноадаптація Ghost of Tsushima (Фото: google)

У 2021 році PlayStation оголосила про плани створити кіноадаптацію популярної гри Ghost of Tsushima. Режисером фільму стане Чад Стагелські, відомий своєю роботою над франшизою «Джон Вік».

Читайте також: State of Play що показали 31 травня на презентації PlayStation

Новини про кастинг

З моменту анонсу великих новин щодо проєкту не було до сьогодні. За інформацією інсайдера Деніела Ріхтмана, Хіроюкі Санада, відомий за серіалом «Сьоґун», веде переговори щодо однієї з головних ролей у фільмі Ghost of Tsushima. Хоча конкретно, кого саме він зіграє, поки невідомо, фанати спекулюють, що це може бути Лорд Шимура, дядько головного героя Джіна Сакаї, який відіграє ключову роль у сюжеті. Хіроюкі Санада вже працював з Чадом Стагелські над фільмом «Джон Вік 4» у 2023 році, що додає ймовірності цим чуткам.

Кар’єра Хіроюкі Санади

Наразі Хіроюкі Санада готується повторити свою роль Скорпіона у фільмі Mortal Kombat 2, який запланований на 2025 рік. Цього року актор отримав широку популярність завдяки ролі Йоші Торанага у серіалі FX «Сьоґун», який було продовжено одразу на два сезони.

Стан розробки фільму

Щодо фільму Ghost of Tsushima, PlayStation Productions поки не оголосила жодних конкретних дат випуску. У листопаді минулого року Чад Стагелські заявляв, що сценарій готовий, а команда готова розпочати роботу. Він також зазначив, що фільм буде зніматися з японським акторським складом і японською мовою, з надією, що візуальні ефекти перевершать оригінальну гру.

Ігрова серія Ghost of Tsushima

Існують також очікування щодо продовження гри. Ghost of Tsushima дебютувала у 2020 році як ексклюзив для PS4 і нещодавно стала доступною на ПК, де досягла великого успіху, ставши найпопулярнішою одиночною грою PS в Steam з піковим онлайном у 77 тисяч гравців.

Ghost of Tsushima – це гра жанру action-adventure з відкритим світом, події якої розгортаються у 1274 році під час першого монгольського вторгнення в Японію. Острів Цусіма був захоплений та зруйнований монгольською армією. Головний герой, самурай на ім’я Джін Сакай, повстає проти переважаючих сил монголів, використовуючи традиційні самурайські методи та нові тактики. Гравці мають можливість вільно пересуватися островом і досліджувати різноманітні локації.

Фанати гри з нетерпінням очікують виходу фільму, а також можливого продовження ігрової серії, що вже здобула широку популярність і визнання. Кіноадаптація Ghost of Tsushima обіцяє бути не менш захоплюючою, ніж оригінальна гра, завдяки зусиллям талановитої команди та акторського складу.

Прокрутка до верху