Головна » Комедія “Без глазурі” від режисера Джеррі Сайнфелда вже на Netflix

Комедія “Без глазурі” від режисера Джеррі Сайнфелда вже на Netflix

Комедія "Без глазурі від режисера Джеррі Сайнфелда вже на Netflix (Фото: google)
Комедія “Без глазурі від режисера Джеррі Сайнфелда вже на Netflix (Фото: google)

На початку травня стрімінгова платформа Netflix випустила нову комедійну стрічку під назвою “Без глазурі”, яку зняв відомий режисер Джеррі Сайнфелд. Головну роль у цій кінострічці виконала зірка кінострічки “Дівчат Гілмор”, відома акторка Мелісса МакКарті.

Читайте також: Комедія “Тест на тещу”: Вийшов трейлер стрічки

Про що комедійна стрічка “Без глазурі”?

Комедія “Без глазурі” заснована на реальних подіях і переносить нас до Мічигану 1963 року, коли люди снідали пластівцями з молоком, а дві великі корпорації, Kellogg’s і Post, ведуть жорстку боротьбу за нову революційну випічку. Ця історія розповідає про амбіції, зраду, цукор і суворих молочників.

Офіційний трейлер

“Без глазурі” є режисерським дебютом самого Джеррі Сайнфелда, який також грає одну з головних ролей разом з Меліссою МакКарті. У фільмі також зіграли відомі актори такі, як Г’ю Грант, який відомий з фільмів про “Людей Ікс” та “Їжака Соніка”, Джеймс Марсден, та також комедіантка Емі Шумер.

До складу акторського ансамблю також приєднався зірка популярного фентезі “Гра престолів”, Пітер Дінклейдж, відомий своєю роллю Тиріона Ланністера.

Нещодавно Мелісса МакКарті зіграла морську відьму Урсулу в діснеївському ремейку “Русалонька”, який став одним з найприбутковіших фільмів року.

Онлайн-прем’єра комедійної стрічки “Без глазурі” від режисера Джеррі Сайнфелда відбулася на Netflix 3 травня.

Прокрутити вгору