Головна » Роль Галактуса у “Фантастичній четвірці” дісталась зірці з “Гаррі Поттера”

Роль Галактуса у “Фантастичній четвірці” дісталась зірці з “Гаррі Поттера”

Роль Галактуса у "Фантастичній четвірці" дісталась зірці з "Гаррі Поттера" (Фото: google)
Роль Галактуса у “Фантастичній четвірці” дісталась зірці з “Гаррі Поттера” (Фото: google)

Фільм «Фантастична четвірка» від Marvel Studios збирає досить солідний акторський склад, який зіграє великих персонажів коміксів.

Читайте також: Витік Marvel про сюжет фільму “Фантастична четвірка”: Деталі

Цього тижня список акторів поповнився ще на одного актора після новини про те, що роль Галактуса дісталася Ральфу Інесону (актор грав в таких фільмах, як “Гаррі Поттер”, “Гра престолів“). Практично відразу після звістки про це актор розповів про свою роль у соцмережі Х (Twitter).

Ральф Інесон звернувся до соціальних мереж, щоб по суті підтвердити кастинг, просто написавши:

Це космічний лиходій, який пожирає світи? Подивимося, що я можу зробити.

Створений Стеном Лі та Джеком Кірбі, Галактус (Galactus) дебютував у 1966 році Fantastic Four #48. Це потойбічна космічна істота, яка, як пізніше з’ясувалося, існувала тисячоліттями. Зливаючись з Вічністю, Галактус має здатність висмоктувати енергію цілих планет, що часто трактується як «поїдання» світів. Подорожуючи галактиками, його супроводжує посланець, Срібний Серфер.

Вже відомо, що у фільмі Фантастична четвірка” з’явиться як мінімум один Серфер. Джулія Гарнер зіграє Шаллу-Бал, через що деякі фанати Marvel почали критикувати вибір студії.

Подробиці сюжету фільму поки не розголошуються. Режисер – Метт Шакман (WandaVision), який натякнув, що йому сподобався підхід сценарію до сюжету та вплив першоджерела.

Наразі вихід «Фантастичної четвірки» заплановано на 25 липня 2025 року.

Прокрутити вгору