Головна » Нові “Пірати Карибського моря 6” підтвердили без Джонні Деппа

Нові “Пірати Карибського моря 6” підтвердили без Джонні Деппа

Нові "Пірати Карибського моря 6" (Фото: google)
Нові “Пірати Карибського моря 6” (Фото: google)

Франшиза «Пірати Карибського моря» від Disney ще не з’явилася на горизонті. Джеррі Брукхаймер, який продюсував сагу з самого початку, підтвердив у новому інтерв’ю, що два нових фільми знаходяться в розробці.

Читайте також: Пірати Карибського моря 6: З’явився трейлер фільму з Ембер Херд та Джонні Деппом. Знову фейк?

Перший проект – це раніше анонсований перезапуск всесвіту, сценарій до якого пише Джефф Натансон ( “Король Лев”, “Пірати Карибського моря: Мерці не розповідають казок“). Другий – спін-офф з Марго Роббі в головній ролі, написаний Крістіною Ходсон (“Харлі Квінн: Хижі пташки“, “Флеш”). Як розповів продюсер у розмові з Entertainment Weekly:

Це два різні фільми. Ми сподіваємося, що вони обидва закінчили, і я думаю, що Disney згоден з тим, що вони дійсно хочуть зробити, і Марго теж. Я вважаю, що сценарій [перезапуск] хороший. У нього дивовижний третій акт. Нам просто потрібно прибрати перший і другий акти, а потім ми дійдемо до цього. Але він [Натансон] написав чудовий, чудовий третій акт.

Незважаючи на те, що «Мерці не розповідають казок» закінчилися сценою після титрів, яка натякає на повернення Дейві Джонса (Білл Найі), нові стрічки не будуть пов’язані з попередніми історіями. При цьому Джонні Депп все ще може повернутися, як зазначив Брукхаймер:

Це перезавантаження, але якби це залежало від мене, він би брав участь. Я його обожнюю. Він хороший друг. Він дивовижний художник і має унікальну зовнішність. Він створив Капітана Джека. У сценарії цього не було, це він трохи зобразив Пепе Ле П’ю та Кіта Річардса. Це була його інтерпретація Джека Горобця.

Вперше повідомлялося, що фільм “Пірати з Роббі” знаходиться в розробці в 2020 році. Але у 2022 році — до того, як «Барбі» зібрала 1,4 мільярда доларів у всьому світі — Роббі припустив, що спін-офф мертвий. Схоже, проєкт вирішили випустити.

Не так давно стало відомо, хто може зіграти головні ролі в перезавантаженні.

Прокрутка до верху