Головна » Новий фільм “Трансформери” вразив глядачів

Новий фільм “Трансформери” вразив глядачів

Новий фільм "Трансформери" вразив глядачів (Фото: google)
Новий фільм “Трансформери” вразив глядачів (Фото: google)

Новий фільм “Трансформери” під повною назвою Трансформери: Один” розповість історію Оптимуса Прайма і Мегатрона до того, як вони зіткнулися на Землі. Здається, мультфільм вартий вашої уваги.

Читайте також: Вийшов тизер трейлера фільму “Трансформери: Один” з Крісом Гемсвортом

Після першого трейлера багато шанувальників «Трансформерів» задалися питанням, чи зможе перший з 1986 року анімаційний фільм про автоботів і десептиконів завоювати любов глядачів. Завдяки повідомленням Міжнародного кінофестивалю в Ансі приквел йде досить непогано.

У репортажі The Wrap стало відомо, що «Трансформери: Початок» не лише зустріли бурхливими оплесками наприкінці показу, а й аплодували глядачі протягом усього мультфільму. Судячи з усього, нові «Трансформери» на голову вище торішніх «Трансформерів: Повстання старботів».

Анімаційний проект «Трансформери: Один» є розширенням кінематографічного всесвіту, при цьому йому немає точного місця на часовій шкалі. Головні ролі виконали Кріс Хемсворт, Брайан Тайрі Генрі, Кіган-Майкл Кі та Скарлетт Йоханссон. Останній раніше заявляв, що фільм буде унікальним.

Коли фільм вийде в кінотеатри 20 вересня 2024 року, буде цікаво подивитися, чи отримає він овації глядачів.

Прокрутка до верху