Головна » Повернення Джейн Фостер у всесвіті Marvel: Коментарі від Наталі Портман

Повернення Джейн Фостер у всесвіті Marvel: Коментарі від Наталі Портман

Повернення Джейн Фостер у всесвіті Marvel (Фото: google)
Повернення Джейн Фостер у всесвіті Marvel (Фото: google)

Зірка серіалу “Тор: Любов і грімНаталі Портман прокоментувала своє повернення до ролі Джейн Фостер у кінематографічному всесвіті Marvel.

До Тора 5 ще далеко, і приєднання Могутнього Тора до інших героїв знаходиться в підвішеному стані. Портман розповіла Total Film, що готова повернутися до франшизи після хорошого досвіду роботи над фільмом «Тор: Любов і грім».

Ой, поняття не маю. Я маю на увазі, що мене про це ніхто не просив (повернути – ред.). Тому я не знаю. Але, звичайно, було дуже весело.

Вона розповіла про те, як їм було весело знімати фільм за коміксами, і похвалила Кріса Гемсворта та режисера Тайку Вайтіті. Хоча прийом четвертого фільму про Тора, можливо, був не таким захопленим, як це було з Рагнароком, у Джейн Фостер явно є можливості з’явитися в «Торі 5» і «Месниках: Таємні війни».

Так, це було так весело. Я чудово провела час, займаючись цим. Мені сподобалося працювати з Тайкою [Вайтіті], і Кріс [Гемсворт] просто найкращий, як і Тесса [Томпсон]. Я просто сміялась цілий день, кожен день. Не можу не згадати про Австралію, яка є просто славетною славетною країною.

Цілком ймовірно, що «Тор 5» буде повністю відрізнятися від «Тора: Любов і грім». Незважаючи на те, що картина зібрала в прокаті понад 700 мільйонів доларів, реакція на неї була в кращому випадку неоднозначною.

Прокрутка до верху