Головна » Топ серіалів 2024 року з високим рейтингом

Топ серіалів 2024 року з високим рейтингом

Топ серіалів 2024 року з високим рейтингом (Фото: google)
Топ серіалів 2024 року з високим рейтингом (Фото: google)

Кожен новий рік у світі кіно приносить безліч нових захопливих серіалів, які вражають глядачів по всьому світу. 2024 рік не став винятком. Кіно Клуб підготував добірку з п’яти серіалів, які отримали високі рейтинги та заслуговують вашої уваги. Від історичних драм до науково-фантастичних трилерів – ці шоу обов’язково залишать незабутні враження.

Читайте також: Міні-серіали 2023 року, які варто обов’язково подивитися

“Сьогун”

Сьогун” – це історичний мінісеріал, який переносить нас у феодальну Японію. У центрі сюжету – англійський моряк, що пережив корабельну аварію, лорд Торанаг, який бореться зі своїми суперниками, та жінка-самурай на ім’я леді Маріко. Серіал розповідає про нескінченні війни та інтриги, які відбуваються в Японії того часу. Якщо вас захоплює світ самураїв, це шоу точно припаде вам до душі.

Трейлер

“Фолаут”

Фолаут” – це серіал, створений за мотивами відомої гри Fallout. Події розгортаються у постапокаліптичних США через 200 років після ядерної війни з Китаєм. У цьому моторошному світі люди змушені покидати свої сховища. Головна героїня Люсі вирішує вийти на поверхню, щоб знайти свого батька. Це шоу пропонує захоплюючий погляд на життя після катастрофи, повне небезпек та невідомого.

Трейлер

“Татуювальник Аушвіцу”

“Татуювальник Аушвіцу” – шестисерійний серіал, заснований на однойменному романі, який розповідає про події Другої світової війни. Це потужна історія єврейського в’язня Лалі Соколова, якому доручили татуювати ідентифікаційні номери на руках інших в’язнів у концтаборі Аушвіц-Біркенау. Хоча в серіалі є певні фактологічні помилки, він все ж таки справляє глибоке враження своїм емоційним та історичним змістом.

Трейлер

“Джентльмени”

Джентльмени” – комедійний бойовик, який є спін-оффом однойменного фільму. Сюжет розповідає про Едді Галстеда, який успадковує значне майно від свого батька. Згодом він з’ясовує, що це нелегальний бізнес з вирощування конопель у Європі. Незважаючи на всі перешкоди, Едді вирішує зберегти цей бізнес. Серіал обіцяє багато гумору та екшену, що робить його чудовим вибором для любителів комедійних бойовиків.

Трейлер

“Ріплі”

Ріплі” – психологічний трилер, який розповідає про життя Тома Ріплі. Том щоденно підробляє банківські рахунки та шахрайством виманює гроші у людей. Одного дня його наймає заможній чоловік з проханням повернути його сина додому з Європи. Використовуючи своє кримінальне минуле, Ріплі планує залишитися в Європі назавжди. Цей серіал захоплює своїм інтригуючим сюжетом і глибокими психологічними портретами персонажів.

Трейлер

Усі ці серіали обіцяють захоплюючі сюжети та незабутні враження. Не пропустіть можливість насолодитися найкращими новинками 2024 року.

Прокрутка до верху