Головна » Вічні та ще один герой Marvel не повернуться у фільмі “Месники 5”

Вічні та ще один герой Marvel не повернуться у фільмі “Месники 5”

Вічні та ще один герой Marvel не повернуться у фільмі "Месники 5" (Фото: google)
Вічні та ще один герой Marvel не повернуться у фільмі “Месники 5” (Фото: google)

Шанувальники кінематографічного всесвіту Marvel (MCU) з нетерпінням чекали новин про майбутнє Вічних після їхнього дебюту в сольному фільмі 2021 року. Однак, за останніми даними, персонажі з цього проекту не з’являться в п’ятій частині «Месників».

Читайте також: 5 років з релізу фільма “Месники: Завершення”: Актор MCU представив новий кліп

За інформацією інсайдера Comicodigy, «Вічні» повернуться на екрани перед грандіозним кросовером у якомусь новому проекті. Фільм «Вічні» режисера Хлої Чжао познайомив глядачів з новою групою супергероїв, завдання яких – захищати Землю протягом тисячоліть. Сильний акторський склад, включаючи таких зірок, як Анджеліна Джолі, Сальма Хайєк і Річард Медден, і унікальний візуальний стиль зробили фільм важливою частиною 4 фази MCU.

Однак, незважаючи на чималий інтерес до персонажів та їхніх доль, Marvel Studios так і не вирішила знімати продовження. Це пов’язано зі слабкими касовими зборами та неоднозначними відгуками критиків та глядачів.

У Comicodigy також зазначили, що Локі не з’явиться у майбутньому кросовері. Це підтверджує нещодавню інформацію про те, що «Месники 5» будуть більш самостійною історією.

Фільм «Месники 5» викликає величезну кількість домислів і очікувань. Поки що мало що відомо про сюжет та склад нової команди Месників. Однак виключення Вічних і Локі з цього проекту вказує на те, що Marvel Studios планує зосередитися на інших персонажах і сюжетних лініях, які можуть призвести до нових, несподіваних альянсів і протистоянь.

Прем’єра “Месників 5” все ще запланована на кінотеатри у травні 2026 року.

Прокрутка до верху