Головна » Касові збори фільму «Планета мавп: Нове королівство» досягли нової віхи

Касові збори фільму «Планета мавп: Нове королівство» досягли нової віхи

Касові збори фільму «Планета мавп: Нове королівство» (Фото: google)
Касові збори фільму «Планета мавп: Нове королівство» (Фото: google)

Це були напрочуд слабкі касові збори на честь Дня пам’яті: «Фуріоза: Хроніки Божевільного Макса» та «Гарфілд у кіно» не мали особливих касових зборів. Тому касові збори фільму «Планета мавп: Нове королівство» (Planet of the Apes: The New Kingdom) продовжує лідирувати.

Читайте також: Фільми про супергероїв 2024 року: Рейтинг очікувань

Незважаючи на те, що це був відносно невтішний місяць, фільм про мавп пройшов важливий рубіж у прокаті. Фільм вже зібрав 13 мільйонів доларів у США за третій вікенд і, як очікується, досягне 17 мільйонів доларів, коли святкові вихідні закінчаться. Тобто внутрішні касові збори сягнуть $122 млн, а світові касові збори перетнуть позначку $300 млн.

Хоча фільм, швидше за все, закінчиться з нижчими касовими зборами, ніж попередні три частини франшизи, він все одно окупить бюджет у 160 мільйонів доларів і витрати на маркетинг. Також картинка повинна добре показувати себе в цифровому форматі.

Що відомо про фільм «Планета мавп: Нове королівство»?

Основний сюжет наступної частини франшизи зосереджений на Ної (Оуен Тіг), Мей (Фрея Аллан) і Раку (Пітер Мейкон). Вони борються проти нового лідера мавп Проксіма Цезаря (Кевін Дюран). З тих пір, як Disney і 20th Century Studios натякнули, що фільм може стати початком нової трилогії «Планета мавп», з’явилася цікавість, чи натякне новий фільм на майбутнє серіалу. Голлівуд зазвичай використовує сцени після титрів у великих франшизах, щоб проінформувати глядачів про наступну частину. У зв’язку з цим виникли питання про те, чи є вони у фіналі Planet of the Apes: The New Kingdom.

Прокрутка до верху