Головна » Вийшов постер до нового фільму про Ґодзіллу

Вийшов постер до нового фільму про Ґодзіллу

Вийшов постер до нового фільму про Ґодзіллу (Фото: google)
Вийшов постер до нового фільму про Ґодзіллу (Фото: google)

За десятиліття Годзілла знявся в десятках повнометражних фільмів, тому його спадщину в кінематографі не можна недооцінювати. До цього дня Ґодзілла залишається найвідомішим монстром, і незабаром вийде новий проект про кайдзю.

Читайте також: Найкращі фантастичні фільми: Добірка

Оновлення походить від Toho. Виявляється, компанія зняла короткометражний фільм під назвою «Годзілла: Атака на Токіо». Короткометражний фільм буде публічно показаний на 100-метровому екрані перед будівлею столичного уряду Токіо. Проект має на меті показати місцевим жителям, як міг би виглядати Ґодзілла в реальному світі.

Афіша нижче:

Прем’єра нового короткометражного фільму запланована на 27 квітня, і його регулярно показуватимуть у Токіо. У фільмі показано, як літальний апарат Super X2 стикається з Годзіллою. Адже кайдзю обожнює руйнувати будівлі, а Super X2 буде доручено захистити урядову будівлю від Годзілли.

Це буде виглядати наступним чином:

Цей короткометражний фільм є останнім фільмом про Ґодзіллу, оскільки на його рахунку понад 35 проєктів. Від «Ґодзілли: Планета звірів» до «Ґодзілли проти геймера» за ці роки франшиза випустила багато короткометражних фільмів. Деякі з них створювалися для тематичних парків, інші замовлялися для спеціальних акцій. Цей останній випуск, схоже, зосереджений на туризмі, оскільки будівля столичного уряду Токіо приваблюватиме відвідувачів з усього світу.

Звичайно, є й інші способи поглинути все, що пов’язано з Годзіллою. Зараз монстра можна побачити в кінотеатрах завдяки фільму «Годзілла і Конг: Нова імперія», який зібрав у світовому прокаті понад 450 мільйонів доларів. Не так давно кайдзю також отримав японський сольний альбом Godzilla: Minus One.

Прокрутити вгору