Головна » Випуск 5 сезону «Єллоустоуна» розчаровує

Випуск 5 сезону «Єллоустоуна» розчаровує

Випуск 5 сезону «Єллоустоуна» (Фото: google)
Випуск 5 сезону «Єллоустоуна» (Фото: google)

Очікується, що «Єллоустоун» повернеться з рештою епізодів п’ятого сезону та фіналу пізніше цього року, але багато подробиць про хітовий серіал залишаються в курсі — і останнє оновлення від однієї із зірок трохи розчаровує.

Читайте також: Український фільм “Я, Побєда і Берлін” вийшов у кінотеатрах: Огляд кінострічки

Кантрі-зірка Лейні Вілсон, яка також з’являється в шоу, створеному Тейлором Шеріданом, нещодавно сказала Fox News, що вона все ще чекає, щоб дізнатися, що відбувається з рештою фінального сезону. Це говорить про те, що її та інших акторів ще не запросили на зйомки.

Я все ще чекаю, щоб дізнатися, що відбувається з Єллоустоуном. Поняття не маю. Днями я розмовляв з Келлі Рейлі, і, знаєте, подивимося, що станеться. Як тільки нам подзвонять, ми будемо на місці.

Випуск 5 сезону «Єллоустоуна»: Що відомо

На даний момент більша частина фінальних епізодів «Єллоустоуна» залишається загадкою. Повідомляється, що виробництво серіалу має розпочатися найближчим часом, хоча офіційна дата ще не оголошена. Також повідомлялося, що кінець поточного серіалу переміститься до сиквела “Єллоустоуна“, в якому зіграють Меттью МакКонахі та Мішель Пфайффер.

У п’ятому сезоні «Єллоустоуна» ще шість епізодів, зйомки яких ще не почалися. Тобто прем’єра відбудеться не раніше кінця 2024 року.

Прокрутити вгору