Головна » Фільм “Rebel Moon 2” виявився дуже популярним на Netflix

Фільм “Rebel Moon 2” виявився дуже популярним на Netflix

Фільм "Rebel Moon 2" виявився дуже популярним на Netflix (Фото: google)
Фільм “Rebel Moon 2” виявився дуже популярним на Netflix (Фото: google)

Історія саги Зака Снайдера «Бунтівний Місяць» (Rebel Moon) продовжилася з виходом другої частину, а саме фільм “Rebel Moon 2”. Rebel Moon: Part Two: Scarring дебютував (“Бунтівний місяць 2: Та, що лишає шрами“) на Netflix, продовживши історію команди героїв.

Rebel Moon 2 вийшов на Netflix 19 квітня 2024 року і одразу злетів на вершину кіночартів платформи. Як стало відомо з оновлення найпопулярніших фільмів тижня, перше місце посів таки сиквел “Бунтівного Місяця“.

Поява нового фільму “Бунтівний місяць 2: Та, що лишає шрами” також викликав сплеск популярності “Бунтівного місяця: Частина перша: Дитя вогню”. Цей фільм, що вийшов ще в грудні, вперше за кілька місяців повернувся в десятку найпопулярніших. Однак він посів лише десяте місце.

Схоже, що попри уїдливі відгуки та низькі рейтинги навіть у глядачів, фільми Снайдера все одно цікавлять глядачів. Однак складно сказати, чи влаштує режисера проект такої низької якості наступного разу.

Також слід зазначити, що Netflix відраховує кілька хвилин для перегляду, тому не факт, що всі, хто починав дивитися фільм, додивилися його до кінця. У будь-якому випадку, нам залишається тільки дочекатися конкретних цифр.

Прокрутити вгору