Головна » Премʼєра мультфільмів “Герої теж плачуть” і “Зустріч з героєм”

Премʼєра мультфільмів “Герої теж плачуть” і “Зустріч з героєм”

Премʼєра мультфільмів "Герої теж плачуть" і "Зустріч з героєм" (Фото: google)
Премʼєра мультфільмів “Герої теж плачуть” і “Зустріч з героєм” (Фото: google)

До початку Місяця батьківства, у суботу, 1 червня, о 15:40 на телеканалі ПЛЮСПЛЮС відбудеться прем’єра нових дитячих мультфільмів власного виробництва — “Герої теж плачуть” і “Зустріч з героєм”. Ці анімаційні фільми створені у співпраці з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ). Спеціально до цієї події було організовано передпоказ для понад 400 вихованців Креативної Міжнародної Дитячої Школи (КМДШ ВСЕСВІТ).

Читайте також: Новий трейлер мультфільму «Нікчемний я 4». Відео!

Мультфільми засновані на книжках відомої польської авторки Аліції Сафаржинської-Платос і розглядають важливі теми, зокрема, повномасштабне вторгнення РФ в Україну, пошук безпечного місця для життя та труднощі, з якими стикаються діти у сучасних реаліях.

“Ми переживаємо дуже складні часи для нашої країни, і важливо розуміти, які емоції відчувають наші діти. Тому ми транслюємо продукти, які допомагають дітям впоратися з викликами сучасності. Мультфільми “Герої теж плачуть” і “Зустріч з героєм” саме для цього і створені — щоб допомогти дітям знайти відповіді на складні питання”, — зазначила Іванна Найда, генеральна продюсерка телеканалу ПЛЮСПЛЮС.

Головні герої мультфільмів — лісові миші, які змушені покинути свої домівки і шукати прихисток у нових місцях. Ці історії є алегорією на ситуацію українських переселенців, які шукають тимчасовий притулок в інших країнах. Також у сюжетах розкривається ставлення людей, що приймають переселенців у своїх домівках.

Анімаційний серіал орієнтований на дітей молодшого шкільного віку та їхніх батьків, аби доступно пояснити складнощі війни. Кожна серія не лише висвітлює проблеми, з якими стикаються переселенці, але й надає практичні поради для їх подолання.

“Батькам буває складно говорити про війну з дітьми, і мультфільми можуть стати інструментом, що допоможе дітям зрозуміти ситуацію і сприйняти її екологічно”, — прокоментувала Тетяна Пилипюк, психологиня STEAM ШКОЛИ КМДШ ГРАНД.

Не пропустіть телевізійну прем’єру дитячих мультфільмів “Герої теж плачуть” і “Зустріч з героєм” у понеділок, 1 червня, о 15:40 на телеканалі ПЛЮСПЛЮС та на платформі Київстар ТБ.

Слідкуйте за новинами та анонсами телеканалу у соціальних мережах Instagram і Facebook.

Довідка

Телеканал ПЛЮСПЛЮС — найбільший анімаційний розважально-освітній телеканал для сімей з дітьми дошкільного та шкільного віку. ПЛЮСПЛЮС пропонує продукти власного виробництва, найкращу світову анімацію, а також розвиваючі та пізнавальні мультфільми.

Прокрутка до верху