Головна » Скоро почнуться зйомки нового “Людини-павука” без Тома Холланда

Скоро почнуться зйомки нового “Людини-павука” без Тома Холланда

Скоро почнуться зйомки нового "Людини-павука" без Тома Холланда (Фото: google)
Скоро почнуться зйомки нового “Людини-павука” без Тома Холланда (Фото: google)

Багато шанувальників кінематографічного всесвіту Marvel з нетерпінням чекають, коли Том Холланд знову одягне костюм Людини-павука, проте, можливо, раніше на екранах з’явиться інша версія героя. І мова не йде про Майлза Моралеса з фільму «Людина-павук: За межами всесвіту».

Читайте також: Усі фільми Marvel, які вийдуть у 2025 році

Восени цього року стартують зйомки довгоочікуваного серіалу «Нуар», в якому головну роль зіграє Ніколас Кейдж. Знаменитий актор зіграє Людину-павука Нуар, якого озвучив у мультфільмі Into the Spider-Verse (очікується, що це буде інша версія героя).

Скоро почнуться зйомки нового “Людини-павука” без Тома Холланда (Фото: google)

Ведучим проєкту призначили шоураннера Стіва Лайтфута, який відомий своєю роботою над серіалом “Каратель”. Лайтфут зарекомендував себе як майстер створення напружених і глибоко драматичних історій, що обіцяє надати проекту особливу атмосферу і розвиток персонажів.

Сценарій серіалу написав Орен Усіл, відомий за фільмом «Парадокс Кловерфілда». Продюсерами традиційно стануть Філ Лорд і Кріс Міллер, добре відомі своїми успішними проектами, серед яких “Лего Фільм” і анімаційна трилогія “Людина-павук: Через всесвіт“.

Дія нуару розгортатиметься в альтернативному Нью-Йорку 1930-х років. У центрі сюжету – постарілий і виснажений детектив, який залишається єдиним супергероєм у місті.

Оскільки зйомки стартують цієї осені, прем’єру можна очікувати не раніше кінця 2025 року.

Прокрутка до верху