Головна » Стало відомо, коли вийде трейлер фільму “Гладіатор 2”

Стало відомо, коли вийде трейлер фільму “Гладіатор 2”

Стало відомо, коли вийде трейлер фільму "Гладіатор 2" (Фото: google)
Стало відомо, коли вийде трейлер фільму “Гладіатор 2” (Фото: google)

Приготуйтеся до видовищ! Як стало відомо, через місяць вийде перший трейлер фільму Рідлі Скотта Гладіатор 2 (Gladiator 2), епічного продовження оскароносного шедевра 2000 року.

Читайте також: Рецензії на фільм «Гладіатор 2» вказують на успіх Рідлі Скотта

Як повідомляє Collider, дебютне відео фільму очікується в Мережі в середині липня. Цікаво, що він буде пов’язаний з найочікуванішим блокбастером цього року. Відео нібито буде прикріплено до фільму за коміксом “Дедпул і Росомаха“, що має забезпечити максимальне охоплення ролика, яке покажуть на сесіях проєкту Marvel Studios. Триквел Дедпула вийде в розпал літнього сезону, 25 липня.


Фан-арт

У вкрай амбітному фільмі Скотта головну роль грає Пол Мескаль – дорослий Луціус Вер, племінник Коммода (в оригіналі його грає Хоакін Фенікс). Луцій вже 15 років живе «в пустелі», і його повернення до людей викликало неабиякий ажіотаж. Крім Мескаля, у фільмі також знялися Дензел Вашингтон у ролі колишнього раба, який став багатим торговцем, і Джозеф Квінн, який зіграв нового імператора Каракаллу. Тим часом Педро Паскаль грає колишнього воєначальника, який змушений битися як гладіатор за непокору наказам.

Випущений у 2000 році, «Гладіатор» мав величезний успіх, заробивши понад 460 мільйонів доларів у всьому світі, з Расселом Кроу в ролі улюбленого Максимуса. Проєкт отримав п’ять премій «Оскар», у тому числі за найкращий фільм та найкращу чоловічу роль.

Реліз Gladiator 2 відбудеться 15 листопада 2024 року. Нещодавно стало відомо про масштабну додаткову зйомку, яка роздула і без того величезний бюджет.

Прокрутка до верху